Prijava

eh kad bi pisao koga bi sve slao tamo,spisak bi bio veoma dug,a posto me mrzi da kucam sve te njuske,necu nista ni pisati,jer ne bi ni skracivao,bilo bi mi jednostavno zao nekog od njih da izostavim

ЕДИТ: Да проширимо тему, поред разлога казне, пишите и које би биле адекватне активности у гулагу за дотичног, ради поправљања његове личности.

salabajzera zbog ove izjave

Evo, nađoh neku aktivnu temu i izvinjavam se otvaraču što spemujem, za ostale me zabole.

Dakle, trajno sam banovan, što ne znači da neću biti među vama.lolo
Koliko vi možete da banujete, toliko ja duplih mogu da napravim, ne treba mi ni minut.

Već sam objasnio na četu, neću da ponavljam, ali ban ne da je nezaslužen, NEGO JEBALO KEVU
Sad onako, patetično pozdravljam dobar narod, mada vuka mi za njih i ne treba...a u kurac teram ove što me ne vole, nema ih malo...
Voleo bih da sam kreativan kao Jogurt, pa da vas LAJK A BOS oteram u kurac, al štaš.
Nači eto, odoh.

S ljubavlju,
сретен

Moderatore što su banovali Edija.
EDIT: I Punjača jer bi samo mene slao tamo. Nikakav hejter.

Moderatore što su banovali Edija.

Podrzavam
A i zbog toga sto smaraju i gube se

поповић саша, разлог казне: затупљивање грађана, превише богатства, без стила за облачење. препоручује се рад на ископинама рудника, на дневно светло излазити само на задушнице.

вукелић весна звана венди, разлог казне: кварење омладине. препоручује се продавање тела на игранкама јер рад ослобађа. вратити у земљу у урни или ковчегу.

ивановић иван, амиџић огњен, разлог казне: деменција пет милиона људи. културни геноцид. мењање генетског кода још нерођеним душама. препоручује се чишћење клозета. повратак у земљу строго забранити. сибирска зима ће удомити њихове душе.

китић миле, разлог казне: неукус, ношење армани наочара у студију, прекорачење нужне имовине, сумња се да поседује приватни капитал. препоручује се мрвљење леда грицкалицом. повратак у земљу уставом забранити

поповић саша, разлог казне: затупљивање грађана, превише богатства, без стила за облачење. препоручује се рад на ископинама рудника, на дневно светло излазити само на задушнице.
вукелић весна звана венди, разлог казне: кварење омладине. препоручује се продавање тела на игранкама јер рад ослобађа. вратити у земљу у урни или ковчегу.
ивановић иван, амиџић огњен, разлог казне: деменција пет милиона људи. културни геноцид. мењање генетског кода још нерођеним душама. препоручује се чишћење клозета. повратак у земљу строго забранити. сибирска зима ће удомити њихове душе.
китић миле, разлог казне: неукус, ношење армани наочара у студију, прекорачење нужне имовине, сумња се да поседује приватни капитал. препоручује се мрвљење леда грицкалицом. повратак у земљу уставом забранити

http://pinkradio.com/_pictures/_redaktion/2011/Djosa-ostaje-voditelj-granda-od-glume-ne-moze-da-se-obogati-2011-08-07.jpg

Zbog nepoštovanja porodice kao institucije i blamiranja iste pred mnogobrojnim auditorijumom.

Za kaznu dovoljno samo da mu se zabrani da priča ''vicovi''.

Celu skupštinu,ceo Grand i još dosta njih