Prijava

ja zvezda novog doba? :crveni:

si lud? :D

ja sam zvezda svakog doba.

:narandzasti:
Zvezda je zvezda.

:извињавам се због спамовања теме:

Џими, Абраксусове дефиниције реално нису ни извикане, камоли најизвиканије. Колико је генијалних ствари човек написао и сакупио неки безвезни скор. (од 646 дефиниција зна му се за можда десетак)

Чист пример да генијалност и скор немај знак једнакости.

Ил Капитано, имаш ти још доста тога да прочиташ на овом сајту.

Томе, битно је да знаш да је Абраксус "покупио сав кајмак" на Вукајлији, јер није било ограничења од 5 дефки дневно, те је писао по 100 и више дефиниција за редом. (питај Суровог, он је овде п.н.е.)
Абраксус је један од пионира овог сајта, тако да ћемо да га оставимо да то буде и даље.

Da znas da imas i ti.
Abraxusov talenat bi mozda bio umanjen da je postojalo ogranicenje.

Правда за Абраксуса!

:завршава са спамовањем теме:

Нисте ви читали моје дефиниције!?

Naslov: vukajlija

Definicija: Najveća gustina seratora na internetu.

Primer: Svi mi.

Naslov:celt

Definicija:Kralj seratora.

Primer: Svi mi.
:)) haha :) Al realno ko zna gde bi sad mi bili da nema te kvote......
Od Abraxusa ima par dobrih defki kao:
njutnov zakon gravitacije
''Telo izbačeno početnom brzinom V vertikalno naviše ne može da omane zemlju - pa da mu jebeš mater!''

nisam kralj... negde sam 5. 6. :)

nego... ajd ako oces, otvori neku drugu temu pa cemo tamo o ovome. 7
nije ova tema za to.

Рипли, лако је бити најгенијалнији и најбољи аутор кад на сајт долази дневно 20 људи да дафинише. Чикам Абраксуса да се појави сада. ;)

Иначе, та фора за Њутнов закон гравитације је била актуелна у мојој основној школи кад сам био седми разред, што даље имплицира да је постојала још пре 1999. године.

Ok onda Dzimi. A Abraxus se lepo ubacio u istoriju i zbrisao.Sad ne bi imao sanse.

http://vukajlija.com/recnik/autori/1677 !!!! И ЗАТВАРА СЕ РАСПРАВА!!! најјаче дефиниције, најоригиналнији, кратак а јебитачан... највећи свих времена!!!

Zasto jednostavno ne pise
"Definicija koju ste trazili je obrisana pre nego sto ste osvezili webstranu"
ili tako nesto, umesto onog "Jebiga, nema sta 'oces" ili kako god??????????

Џими, једнога дана у будућности када на твом профилу буде писало
Џими, регистрован: кад се Земља хладила
последња активност: пре 10так месеци
Број дефиниција: четвороцифрен
...

појавиће се неко са 1/12 твог скора и рећи да се курац од аутора и да си "извикан"
Рећи ће да је лако било теби тада када је на сајту било мање од хиљаду-две људи.
И, што је посебно важно (и увредљиво пре свега) - да не би имао шансе данас!

Најцрње је то да ће се у том ставу сложити неко са 1/12 твог скора и неко ко има скор сличан теби.
И тај, са скором приближно твојем, ће рећи "аха, да да тај Џими и његове дефке, негде око године 2003 сам ја чуо ту фору, ма пусти, фејкер..."

Да ли би се лепо осећао да ти дело на сајту буде попљувано од стране људи који су ту тренутно Hall of fame? Допусти да не верујем.

Мислим свако има право на мишљење и реч, али када битнији фактор на сајту - ти то јеси - узме да омаловажава неког као што је био Абраксус...знај исто и тебе може то да сачека сутра.

Поздрав, и до курца са загушавањем теме, отворите посебну ако желите да блатите Абраксуса:)

Abraxus,
Ko spomene njegovo ime osetice Kletvu pod imenom MOTIKA.
Ko da vise pluseva Abraxusu, od autora pod imenom MOTIKA ima bonus od 1.000 pluseva.
Misevi su te grizli i uvek ce te hejtovati, zato si i Abraxus.
Glodari koji misle da si precenjen, nikad nece u zivotu sanjati da su napisali jednu definiciju od 106 koji si napisao u jednom danu.
Zato te i mrz3, zato si i Abraxas.

Vrati se siptare, nedostajes nam.

Рипли, што се тиче скора, узми преброј мој број поена у односу на број дефиниција и његов, па израчунај ко је коме 1/12 од скора. :) Ја њему или он мени. Није скор меродаван, знам, али кад си га већ поменуо, морам да те демантујем, јебига.

И никог нисам напљувао, само сам објективан. У то време, добар део поена поена се добијао на ИМЕ, а не на дефиниције. Ја сам 95% својих поена (као и многи које сматрам квалитетнијим ауторима овде) стекао након увођења опције да не можеш да видиш за кога гласаш. Ти си новији аутор и можда не знаш да је раније било: ''Написао Абраксус! Аха, ево плус, он је кул. Написао Курд - палац горе, он је фаца!''

@ Il Capitano : " Nisam ja taj koji treba da sudi o tome ali mislim da oni ne mogu biti mnogo bolji od Surovog,JTU,Dzimija,Korleonea,Melkijadesa i ovih zvezdi novog doba... :) "
Jesi li ti normalan? Na kom sajtu ti obitavaš? Jedino se dvojica u toj grupi mogu nazvati zvezdama, nekako...
Dajte otvorite temu, da dođemo do dna ove zavrzlame!

Која двојица, која двојица? :)

Иначе, слажем се, отворите тему.