Prijava

Piro - dnevno se napiše oko 300 definicija. Misliš li da je moguće da moderatori mogu, (pored četa, foruma, zahteva za prepravljanjem, praćenjem hejta i vređanja) da isprate svaku definiciju. Ne. Odradimo to kasnije. Mi smo ljudska bića i imamo "prave" živote i ne možemo da budemo na sajtu 24h. Da to kojim slučjem obavlja server bilo bi tri puta više brisanja, banovanja i sl.

Korleone otvorih novu temu povučen tvojom idejom
http://vukajlija.com/forum/teme/7628

Edit Korleone: OK :)

Ja pričam o defkama dana.

Korleone:"Ok. Završli smo sa raspravom. Molim Vas da sledeća pitanja postavite na temi "Pitanje autor - odgovor moderator"
Da pitam Brainiaca sta ima veze kacenje slika sa kvalitetom defke dana?

Ima veze zato što sada više šansi da postane defka dana ima definicija koja je postavljena kad je više ljudi na sajtu.Pre su sve imale šanse jer su slike bile dole i svi su ih videli,a sada ih skoro niko ne pregleda pa samim tim i dobra defka postavljena kada nema puno članova na sajtu imaće lošu prođu.

Piro - pa na njih i mislim, U tih 300 definicija se krija i ta definicija dana. Mnogo defki do pola dana postigne skor od tih "kritičnih" 50-60 pa i 70 pluseva. Zar misliš da je moguće kliktati na refresh svakih 2 minuta i pratiti. Opcija (omiljena-smrdljiva) nije toliko od pomoći jer ima lajkovanja i hejtovanja toga.
Ponavljam. Ta definicija stoji 10 dana na naslovnoj strani i na kraju završi u Blicu. Sumnjam da bi se dobar deo populacije učlanio na Vukajliju kada pročita definiciju koja ima veze sa jedenjem govana.

A kad smo kod plagijata. Narod plusira šta mu se servira. Malo je njih koji će pogledati da li postoji već ta definicija. Zato moderatori i jedan deo članova ipak proveravaju da li je defka plagijat ili ne. Nije fer prema originalnom autoru. Nije ovo lutrija, pa koga usere.

Znači stvar je da se ispadne dobro u Blicu? :)

A ja i govorim o brisanje defki koje jesu nekvalitetne ili plagijati. :)

ne zezaj:) kako god, i to je reklama...

Mada lepo kaže Korleone.Blic čita večina ljudi pa nećemo da iznosimo definiciju u kojoj pišemo da čovek jede govna.

A to nam donosi slavu, pretiž, lovu i ribe?

Mislim,. kapiram da Kaziju znači. A i treba da mu znači, zaslužio je. Ali šta se mi opterećujemo time? :D

Zato što smo svi mi deo Vukajlije i to utiče na ugled sajta.

Ma nismo mi neko posebno bratstvo sa posebnom sudbinom. :)

A i ne shvatite me pogrešno, ja volim Vuku i želim da lepo izgleda. I zato sam za strože kriterijume. Ne kažem ja da defka o Beru treba ostati, već da i druge treba da lete.

Aj malo da iskuliramo sa pričama o Blicu, definicijama dana, i svemu ostalom što ne spada u naslov teme.

Kako da odbranim moj profil od ukucana od ukucana koji imaju "smisao za humor"

TheVlajko ne lupetaj gluposti!Znam da si ti to napravio jer si ga reklamirao i hvalio se.
P.s. nije mi odgovoreno na moje pitanje?
p.p.s. sto se tice ber grilsa i "govneta" pogledajte VUKA U MEDIJIMA za par minuta i sve ce vam biti jasno!

Može li neki moderator da me izveštava svaki put kad se obriše definicija dana na ovoj temi:

http://vukajlija.com/forum/teme/7384

Mislim, ako mi nešto promakne. Da bih znao kako da ažuriram listu.

Ljudi, nije ni čudo što vam niko ne odgovara na pitanja, kad u 2 minuta izađe 10 trol postova. Ovde više niko ne može da se snađe, napravismo govno od teme.

Daishi, valjda može :).