^ Питање (аутор) - Одговор (модератор) ^ 1

  1. @nick: biće :)
    @melk: komentare, definicije i forum postove.

  2. surovi, dok si tu, imaš na prethodnoj strani pitanja....
    radoznali smo:))

  3. @ majmunoliki: kakvih botova? nema botova, samo ljudi koji prave po više naloga pa smaraju sa favanjem glasova...

    @ tasmanijski đavo (i ostali koje zanima to pitanje):

    ja stvarno nemam načina da saznam bilo šta više od vas po tom pitanju, stim što bih morao da dodam da uzevši u obzir da nikada nisam imao kontakta sa tom osobom, mene iskreno, koliko god možda odvratno zvučalo, ali iskreno ne osećam nikakvu promenu svog emotivnog stanja prilikom tačne ili netačne vesti o stanju dotične, te me ne zanima ni da se raspitujem.

    hoću da kažem da moderatorski tim ne preduzima ništa po pitanju pronalaženja istine na toj temi, niti nas je, kao kolektiv, briga.

    --
    možda je neko zvao nekoga, neko ima neke vesti na nekom pvt-z, otvorite slobodno novu temu gde ćete da se raspitujete o tome, ona je zaključana zbog ljudi koji nisu dopustili normalnu komunikaciju autorima koji su hteli da iskažu svoju podršku.

  4. Neko mi je u zadnja 2 - 3 dana ishejtovao sve postere, a mislim i poneku definiciju. Nisam se istripovao, imao sam nekoliko postera bez i jednog minusa koje sam okacio jos pre nedelju dana. Molim vas proverite ako mozete.

  5. Nađen. :) Biće sređeno.

  6. @Surovi:
    Pa, pogledaj listu banovanih recimo, i one koji su banovani zbog spemovanja sajta, foruma ili četa, pa još i imaju imena tipa "Teens with big boobs", "Car Insurance" i slično.

    E, da, može li na PVT koliko sam pluseva, a koliko minus(ev)a udelio?

  7. Hvala Ivana, mozes li mi poslati pvt ko je - necu ga hejtovati, cisto da znam.

  8. Nikako Melkijades. TOP 3 zabrana na sajtu:)

  9. Ok hvala ljudi u svakom slucaju ;]

  10. Молим модераторе да обрате пажњу на члана Мелкијадес који рекламира своју дефиницију да дефиницији дана, која нема ама било какве везе са поменутом... радо бих му је хејтовао, али сам му већ одавно дао палац горе..

  11. Video sam. Melkijades nemoj to da radiš, dobićeš gomilu minusa , pa ćeš posle da se žališ da te neko hejtovao, pa ćemo posle mi (muderatori) da te čupamo iz sKeptičku jamu. Batali. Nije ferplej.

    Einstein - hvala. Obrisan komentar.

  12. Ha, ha, Ajnštajn se plaši da će Melkijadesova defincija pobediti na izboru defincija dana.A, da, je li vam proradila opcija za brisanje hejta?

  13. Јел ме палите или сте ми обрисали коментар са једне дефиниције у којем сам ставио линк моје дефиниције? У скоро 450 коментара колико имам ни једном нисам рекламирао своју дефиницију , а овај једини пут рекламирам деф. стару годину дана и ви ме испалите...ладно

  14. ne znam, ali ovem putem apelujem na moderatore da svaku reklamu koja je (svi članovi koji želite da se reklamirate čitajte sada pažljivo) U NEKOJ VEZI sa definicijom ili raspravama u komentarima na tu definiciju, ostave.

  15. Ја сам малопре обрисао твој коментар са све дефиницијом. Нешто ''Амерички филмови блабла''. За ово друго не знам. :) Постави опет.

  16. Дефиниција је била о истом појму , хтео сам само да је оживим мало , а притом нисам добио ни један глас на њу...

  17. kako da promenim sifru?

  18. Џими , тај исти текст сам прочитао једном на вукајлији , једном у новинама и једном негде на нету...Опет ћу да напишем исти коментар.

  19. http://vukajlija.com/americki-filmovi/65009

    Џими , на ово сам мислио.Та дефиниција са које си ми обрисао коментар је само део ове друге копипејст дефиниције.

    ( У јеботе кева ме родила да будем мод )

    ЕДИТ:Сад тек видох да сте је избрисали :)

  20. @chealsea: kažeš na prijavi da si zaboravio šifru. na mejl će ti stići link ka kreiranju nove...

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.