^ Питање (аутор) - Одговор (модератор) ^ 1

  1. Обрисао сам пун курац постера у последњих пола сата. Веруј ми, за сваки је било разлога. Подсети ме који беше твој. Ако има слике негде на нету, дај ми линк и подсети ме како беше текст, па ћу ти рећи конкретан разлог.

  2. dobro,shvatio sam,da ima..ime sajta..OK!,hvala!

  3. onaj poster,sa cipelom na moru!!

  4. Jeste da sam dosadan ko čir na dupetu ali me zanima da li je proradila opcija za brisanja hejta, pošto sam strahovito ishejtovan u petak?

  5. Interesuje me zasto mi je obrisan poster DVOLICNOST?

  6. Не знам који је постер у питању. За свако брисање постоји разлог, у сваком случају.

  7. Je l' bilo nekog maleckog hejta il' mi se samo čini?

  8. Има неког малецког. Биће сређено кад проради систем за брисање.

  9. Važ'se, taman dok ja pripremim lomaču. ;)

  10. Dzimi, u pitanju je poster sa likom koji ima dvije face, tj jednu manje tijelo prikaceno za glavu... Ne znam u cemu je fora, radi se o maski sa kojom je sniman film...

  11. Не верујем да сам је ја обрисао.

  12. Video sam poster, istu sliku je imala selenijum na avataru. Pomišljao sam da je brišem, ali sam je ostavio da odstoji....

  13. Mislim da me je neko hejtovao 30-50 poena... nisam potpuno siguran, ali molio bih vas da provjerite cim vam proradi sistem!
    Hvala.

  14. neko me ishejtovao..

  15. Могуће је. Али нажалост ништа не можемо да урадимо поводом тога док се не среди сајт.

  16. Gde mogu da napravim sajt?
    Ne forum nego lepo sajt? :)))

  17. imam hejtera o ovu bedu od definicija :(
    molim moderatore bh i dzimija da ne zbijaju sale :)
    nego da mi kazete ko je :))

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.