^ Питање (аутор) - Одговор (модератор) ^ 1

  1. Ma ljudi, sve je ovde evidentirano. Kad bude moglo da se pogleda/izbriše, sredićemo sve to i kraj. Ali sad je stvarno nemoguće. :-/

  2. Ok Ivana, držim te ža reč! :)

  3. Jel može neko od vas modova da mi na avataru uradi tu foru sa administrator, moderator, ali da piše ZAJEBANT i to u onom zelenom?

  4. joks. mi nemamo tu opciju

  5. Hvala, ja sam nešto zbrljo, pa valjda neće smetati :)

  6. нашао сам начин да 2 пута оценим дефиницију а да се ОБА гласа важе... да ли то значи да ћу бити банован? :) тако сам оценио 3-4 дефиниције...

  7. nemoguce. moze da izgleda prvo ali kad refresujes stranicu, racuna se samo prvi glas.

    posalji mi na pvt kako, svejedno.

  8. http://vukajlija.com/god-gave-rock-and-roll-to-you/129977

    možete li samo da mi kažete koji su komentari bili na ovoj definiciji pre nego što ste je obrisali?

  9. Nešto...KISS....do jaja....+++...otprilike.

  10. Ljudi dobio sam po minus na vise definicija koje sam pisao pre deset dana..Hejter?

  11. Kad si primetio?

  12. Primetio kad sam napisao, bezveze pogledao neke stare definicije i krenuo da listam. Ako ne mozete nista - ok

  13. mislim da je malo glupo pitanje,al ajde:

    da li je moguće da za izvesnu defku imam 55-3,a samo 20 minuta kasnije 55-7,ili sam samo paranoičan?

  14. Moguce - autori koji su u trci za defku dana odu u arhivu, vide koliko ti imas i lupe ti minus kako bi te prestigli. Mada 4 komada je opet mnogo..

  15. Teoretski da, a očigledno i praktično :).

  16. to je bilo u roku od 20 minuta,ustvari sam dobio 5 minusa od kada sam stavio tu ebenu sliku,malo mi je glupo da mi za 20 sati lupe 2,a sat kasnije još pet minusa...

  17. Jebiga, možda se ljudima skurčio Švarci pa iz osvete daju minus, a opet, sve je to samo još jedna trka za def.dana.

  18. ako su dupli nalozi,našao sam 5 njih,registracija i aktivnost u roku od dvadeset minuta,kad sam i dobio minuse...

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.