^ Питање (аутор) - Одговор (модератор) ^ 1

  1. Definicija nema ni mrve licnog pecata.

  2. ja obrisao. 9:9, trivijalna.
    ne gledam ko je autor inace, kad resim da brisem, tako da jebi ga. tako ti se zalomilo.
    a jeste prepoznatljiv pecat zyc, dugo si ovde ti :)

  3. Postoji li neki način da se kazni neko ko šalje uvrjedljive, prijeteće i slične privatne poruke?

  4. pošalji prepis toga meni, a ja ću proslediti ostalim moderatorima.

    postoji način, ali generalno najbolje je jednostavno ne odgovarati na te privatne poruke, a svako javno maltretiranje biće sankcionisano.

  5. Zasto je ovo nekvalitetno? Prvo, sleng je pa ne moze da se brise zbog onih famoznih novih pravila o brisanju. Drugo, u plusu je. Trece, stajalo je juce ceo dan, skoro svi modovi su se izredali na sajtu i tek je onda neko nasao za shodno da obrise. Prvo hocu objasnjenje zasto je nekvalitetno? Kad ga ne budete znali dati, onda vratite definiciju.

  6. prezvakavanje teme, trivijalno, slabo ocenjeno.

  7. Ako cemo tako, obrisite i 95% definicija o Chuck Norris-u. Ili Bati Zivojinovicu. Ili radikalima. Ili seksu. Koliko je to prezvakano?!
    Enivej, imam drugo pitanje - zasto mi stalno menjate avatar?
    http://img24.imageshack.us/img24/6518/53489688.jpg
    Ovo je bilo kad sam se ulogovao. I NECU da to stoji. Obrati paznju na vreme, crveno uokvireno.

    http://img36.imageshack.us/img36/9829/83884544.jpg
    Ovo HOCU da stoji. Nije eksplicitno, nije degutantno. Zajebancija je. Moja stvar sta cu da stavim na avatar.

  8. Definiciju cu ti vratiti, ali obrisace je neko kad tad ponovo, kako je krenulo sad malo sredjivanje.

    Promeni avatar sam, nije vise zajebancija vec je postalo stalking (na zalost nemam prikladnu srpsku rec).

  9. Следећи пут кад ставиш ћеш бити банован, јер су то лични подаци.

    Знам да си опседнут са мном, али ти то не даје за право да се тако понашаш.

  10. Od kada je iznosenje neciji licnih podataka (u ovom slucaju, nekog pseudonima) zabranjeno na Vukajliji? Gde pise da je zabranjeno? Stavicu na avatar sta hocu, dokle god je u granicama tolerancije. Da je zabranjeno, pre bi mi bila skrenuta paznja, a ne stalno brisan avatar bez ikakvog objasnjenja.

  11. Упозорен си.

  12. U ovoj temi možete postaviti bilo kakvo pitanje u vezi sa sajtom i dilemama u vezi sa definicijama. Moderator koji je trenutno aktivan će vam odgovoriti.

    U CILJU PREGLEDNOSTI TEME, SVAKI MEDJUSOBNI RAZGOVOR ILI POST KOJI NEMA FORMU PITANJA VEZANOG ZA SAJT BIĆE OBRISAN. ISTO VAŽI ZA OFTOPIK ILI SPAM. SVAKI PONOVLJENI OFTOPIK I SPAM ZA SOBOM POVLAČE BAN, BEZ PRETHODNOG UPOZORENJA.

  13. ovo gore je spam.
    upozoren i za to.

    iznosenje licnih podataka je VRLO zabranjeno ako se ta licnost ne slaze sa tim, a i pomalo je... znas na sta mislim?
    da ne kazem bas rec.

  14. Ja sam objavio definiciju
    http://vukajlija.com/zavera/97322
    gde sam lepo objasnio sa kojim problemima se srećem u školi i na ovom sajtu.
    Sadašnji i bivši moderatori su mi objasnili da je to što mi se dešava nemoguće.
    Konkretno,radi se o mom avataru na kome piše banovan-vređanje drugog korisnika.
    Inače,mislim da sam banovan sam zato što sam objavio definiciju
    http://vukajlija.com/boginja-artemida/95278
    pa me onda neki iznervirani moderator banovao zato što sam odbio nabacivanje neke ribe na četu.Smešno.Ali meni je ta situacija bila zabavna pa sam snimio taj avatar sa nalepnicom i postavio ga kao svoj novi avatar.
    Promenjen je bez moje želje i vraćen mi je stari avatar bez nalepnice.
    1.Da li je to lepo i pošteno?
    2.Da li je zabranjeno stavljati avatare sa nalepnicama ili ne?
    3.Da li se ovde radi o nečijem hiru,osvetoljubivosti ili je sve sasvim normalno?
    4.Konkretno,da li moderator Artemida koristi svoj moderatorski status da otera neke ljude sa sajta?Na primer Nea ili mene?
    Nemam ništa protiv,ako vlasniku sajta odgovara Artemidino ponašanje,ja ga neću ubeđivati da to nije u redu.
    5.Ali,ako drugi autori mogu da biraju svoje avatare,zašto je to pravo oduzeto meni i iz kog razloga?
    Avatare sa nalepnicama nisam ja izmislio.
    6.Ako ponovo postavim avatar sa nalepnicom da li ću biti banovan zbog toga?

  15. Јел можеш ти земљаче да се мало мање ложиш на истеривање правде? ЈЕБОТЕ , сваки Божији дан висиш на овој теми. Само ТЕБИ нешто фали. Нити те ико тера , нити иком сметаш. Иди пиши дефиниције као сви.

  16. Pa i pišem.Imam više definicija,nego većina autora koji su mnogo duže na sajtu.
    Ali i pitam kada mi nešto nije jasno.
    Na primer ovu situaciju sa avatarima ne razumem.
    Zato pitam...
    1.Da li je to lepo i pošteno-mislim menjati moj avatar?
    2.Da li je zabranjeno stavljati avatare sa nalepnicama ili ne?
    3.Da li se ovde radi o nečijem hiru,osvetoljubivosti ili je sve sasvim normalno?
    4.Konkretno,da li moderator Artemida koristi svoj moderatorski status da otera neke ljude sa sajta?Na primer Nea ili mene?
    5.Ako drugi autori mogu da biraju svoje avatare,zašto je to pravo oduzeto meni i iz kog razloga?
    6.Ako ponovo postavim avatar sa nalepnicom da li ću biti banovan zbog toga?

  17. 1. Да
    2. Забрањено је из практичних разлога.
    3. Не, ово није сапуница.
    4. да ја сам дошла на овај сајт са намером да тероришем невинашца и добрице попут вас двојице.
    5. Одговорено у броју 2.
    6. Не, али ће ти бити обрисан.

  18. koliko vremena treba da prođe od postavljana definicije da bi se ista obrisala od strane moderatora?

  19. Није утврђено тачно време, буди детаљнија па да видимо о чему се ради.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.