^ Питање (аутор) - Одговор (модератор) ^ 1

  1. @lud
    postoji.
    http://vukajlija.com/forum/teme/1439

    tu mozes da postavis bilo koje pitanje. ali mislim da uglavnom nisu vezana za sajt, vec vise ovako generalno, iz opste kulture. pretpostavljam da to trazis?

    @psv
    banuje se clan koji hejtuje sa oznakom.

  2. Šta znači objašnjenje Spemovanje četa / foruma / sajta pored imena nekih banovanih autora?
    Odnosno,šta znači izraz spamovanje?
    Izgleda glupo,ali ja to stvarno neznam?

  3. Спамовање значи , да је неко био много упоран са истим постовима. И да је на неки начин ометао друге чланове. Углавном је то чет.

  4. Da li se spamovanjem smatra besomučno kačenje slika na istu definiciju,brisanje i novo stavljanje istih slika,kako bi slika koja je link prema određenoj definiciji bila stalno vidljiva u dnu ekrana,da bi to možda povećalo šanse da neko glasa baš za tu definiciju i da ona postane definicija dana?

  5. Marketing nije zabranjen. Ali ako se na četu non stop kače slike u toku nečijeg razgovora, onda je to spam.

  6. A ako neko prekida razgovorom kačenje slika?

  7. Zbog upadljivosti slika, teško je razgovorom ometati kačenje slika. :P

  8. Molim dežurnog dušebrižnika da mi objasni zašto mi je obrisao ovu definiciju xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx i po kom se to kriterijumu ona razlikuje od ove definicije http://vukajlija.com/lenjost/52200 pa ona mož da stoji a ova moja mora da počiva u miru, osim ako je kriterijum popularnost dotične i nepopularnost moje, što bi trebalo da bude moja briga, i osim ukoliko vam se eto tako oće i može da je obrišete a ja mogu da prdim u čabar ???

  9. a da, voleo bih da mi vaskrsnete definiciju, ukoliko imate milosti, oh presveti moderatori

    EDIT I JA: predlažem vam da me ignorišete, tako je ipak najbolje

  10. Nekvalitetno je. Napiši nešto što će imati bolji skor.

  11. @lija vujak: ne brišemo zato što nam se hoće, već zato što nam je to u opisu posla. tvoja definicija nije definicija nego jednostavno fazon koji je mogao da eventualno funkcioniše kao primer, a da postoji nekakvo telo definicije koje bi podrobnije objanilo pojavi obrnute psihologije. nemam pojma tako nešto. nemam pojma po kom se kriterijumu razlikuje pošto tu drugu nisam pročitao, a i ne želim, pošto neću da upoređujem.

    jedi manje pilula gvožđa edit, obiće ti se to o glavu.

  12. hahahahaah, koji ste kraljevići, obojica....

  13. Generalni kvalitet definicija je i dalje očajan. U najboljem slučaju, vidim poneki forumski post umesto definicije.
    Samo konstatujem. Možda bi trebalo nekako motivisati ljude da se više potrude, inače je gubljenje vremena čitati ovo.

  14. Па могла би и ти да намикериш неку дефиницију. :)
    Да мало побољшаш квалитет. :)

  15. Da l' se kaze "namikeris" ili "namikaris"? :)
    Aha, odgovorite na to. :)

  16. Jel moze da me ubacite na čat bez 50 poena?

  17. Мали српски не можеш.

    Ова тема се зове питање - одговор, и учесници су мод и члан. Ово није тема за дискусије.

  18. autori

    slavko88 i madmike

    su banovani zbog spemovanja sajta svojim slikama i videima. ponašali su se kao da je prostor za nove slike i videe samo njihov, te onemogućavali ostalim autorima da njihove slike i videi budu viđeni, te i ocenjeni.

    Ovo neće biti tolerisano i ovakav vid reklame (na štetu postalih autora koji bi isto da okače sliku na svoj izraz i da se ona vidi u prvih 10) biće sankcionisan.

    Ban na 24h minimum. (možda 48h i više, zavisi od odluke ostatka mod tima)

    Mojne mi pravite duple naloge da se žalite i pitate nešto ovde, to ne volimo.

  19. imam jedno pitanje.nesto izmedju predloga i pitanja tj. ali ipak sam resila da ga spakujem ovde.da li bi nekako mogao da se ogranici broj slika koje se postuju na cet u toku jednog dana?ima nekih ljudi koji 'pricaju' u slikama kada dodju na cet pa..em sto smara em sto baguje ceo cet i radi sporije.ako moze da postoji kvota za definicije sto ne moze i za slike nesto tako..?

  20. generalno ja se ne bih nadao tako nečemu u skorije vreme, ali može da se napravi kompromis. lepo se opomenu ti ljudi koji pričaju u slikama (slika je više od hiljadu reči, puno slika, previše priče) te ako je neki od uvek prisutnih moderatora tu, moglo bi da se sredi brisanje tih slika u real timeu ili nešto slično.

    kada ih zamoliš, lvećina će prestati. i mene smara to hiljade i hiljade slika...

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.