Prijava

овде се пријављује...

Провера у току :)

Није класичан хејт. Један аутор ти је читао (неке) дефиниције па му се већина изгледа није допала али те није искључиво негативно оценио...

ok onda. danke! :)

Jel postoji šansa da mi se izbriše sav PVT?Mislim jel može neko to da mi uradi,ne mogu više da se snađem u onom džumbusu?

Na žalost, ne. Jedino da obrišeš svoje postove i da zamoliš da druga strana to isto uradi.

Zanimljivo je što vrlo često postavljate ovo pitanje, kao da nikome ne padne na pamet da ne možemo da brišemo tuđe PVTove, jer ih, logično, ne vidimo. Ili možda ne... hmm... mislite o tome.

Trt,pa šta ako ih i vidiš?Mada sve što uđe na sajt,može i da se očita,priča za malu decu je da ne mož da vidiš PVT.Stvarno me nervira taj PVT,Jel može nekako da se izvede na bazi pop up prozorčića,ili da to opičim u predloge?

Kako se sada ostavljaju linkovi na neku raniju definiciju? I kako se koristi ono "traži"? Ja upišem pojam i --- ništa. Ne znam gdje da kliknem da bi traženje krenulo. Možda sam nešto zabrljala?
Hvala na odgovorima.
pozdrav

Linkovanje je isto kao i ranije, sa velikim zagradama altgr+F(za otvaranje) i altgr+G (za zatvaranje zagrade), bitno je da je tačan naziv unešen. Što se tiče pretraživnja, najbolji način je da kucaš slovo po slovo i da iz padajućeg menija izabereš definiciju koju tražiš.

Pitanje moderatora moderatoru - gde se nalazi taj altgr taster, sta je to? Nikad cuo...

alt sa desne strane spejs bara. bar na mojoj tastataturi.

i ne oftopikuj da te ne banujem. pitanja vezana za vukajliju. :P

(EDIT mali prst) - Čik! :D

Kako da linkujem samo jednu definiciju od više postavljenih za isti pojam???

прекопираш линк баш те дефиниције из адресе странице
значи Zagrada-naziv-AltGr+W-prekopiraj link originala-zatvori zagradu

Кликни на баш њен наслов и отвориће ти се само она, затим ископираш урл из адрес бара и пејстујеш где хоћеш.

(хахаха, предности коришћења ћирилице - не мораш да знаш енглески већ користиш вукове методе :))

Pazi stvarno! Pojavio mi se padajući meni. Prije ga nisam vidjela.
Hvala!

@ Артемида
"Артемида
14.09.2009.
Није за сва времена, етикета се скида након недељу дана.
Ради се искључиво о намерном спуштању популарности."

Прошла недеља дана а још је тамо...

pre 6 sati
Nekvalitetno


medveđa usluga

Chachkati mechku u pichku!
definisao PERSONA NON GRATA, pre 12 sati // 4 komentara // 7:12

Nisam nesto emotivno vezan za ovu defku, ali mislim da ima i gorih, a i voleo bi da vidim komentare, 4 jbt! Ide mi na Q kad neko provali "nekvalitetno", a zmuri na zilion gluposti! Zezanje!!!!

А... Које је твоје питање?
Је л` хоћеш дефиницију назад или не?

Ja sam za medveđu sulugu nazad, ko ne razume defku neka pita da mu objasnim potanko :)

Artemida je verovatno mislila da definicija nema smisla, što vuče i etiketu "nekvalitetno".