Prijava

Ник може да ти промени само каизен, и касније, логично уписујеш нови :)

Da li mogu da zamolim nekog od moderatora ili samog vlasnika sajta, da zaključaju sve teme sa foruma koje se bave paradom ponosa, jer sve prerastaju u tihe pozive na linč i pune su homofobije. Molim vas, ukoliko ima razumnih, zaključajte teme kako oni koji se osećaju bilo kako prozvanim, s bilo koje strane, da li ove pederaške da li ove nacističke, ne bi morali da ulaze u otvorene sukobe koji nikuda ne vode i samo doprinose opštoj napetosti atmosfere. Ja vas moolim, ovo je molba da budete razumni!!!!!!!

Je li bilo vredjanja? Daj link da brisemo i ban, ban, babidi- ban- ujemo

ЕДИТ, Артемида: Дечко, ти идеш на хлађење.

Ово није тема за вишечлане дискусије.
Тема се зове питање и одговор, спам се кажњава баном.

Aj moderatori, znate da se ne zalim trezan, al evo ga javio se neki hejter, cak se nije ni potrudio da zavara traga, nego mi naso redom minuse po vremenu definisanja.

Izbrisala sam prethodni post,zato sto su svi ostali postovi izbrisani.
Prste,bilo je vredjanja,ali se lijak izvinio Nikoli i lepo su komunicirali na cetu.Nema svadje i ljutnje vise.

Немаш хејтера...

Hvala, zaboravio sam matematiku, moja greška. Sorry te me.

Da li može da se uradi ovo što sam naveo u poslednjem pasusu mog posta ovde?

МОТИКА решено.

Na koliko je banovan Lija-Vujak?

Zašto je banovan Lija-Vujak?

to su nebitna pitanja. dzizs ljudi pa nećemo da pravdamo svaku našu akciju. banovan je, eto zato što mu čarape smrde... sigurno je uradio nešto što nije kako treba čim je banovan. verujte nam, pravični smo.

Zašto je sajt juče i danas ovoliko usporio. Otvaranje bilo čega traje beskonačno, a malo, malo, eror servera.

to moze samo kajzen da odgovori

hocu da mi izmenite nadimak, koga to da pitam?

posalji pvt kajzenu

pitanje za moderatora glasi: gde se ovde prijavljuje ako te neko ishejtuje. a kanda mi se čini da jest.
hvala unapred