Crtanje, slikanje?

  1. crtanje slikanje, vajanje, to bezanje u taj neki zdrav razum... hahahaahhaa

  2. Hvala draga moja,to je u stvari čestitka mojoj mami za rođendan :)

  3. Baš lepo Goga. :) Šta kažeš na moj rad na vrhu strane?

  4. Ja sam prvo pomislila da je ovo
    http://file.frontsql.cn/frontsql.cn/f-c-n/303745180_self_20050322_82.jpg
    a onda sam posle minut gledanja shvatila da stoji na stolu. :)

  5. http://www.joanovic.org/
    Не знам да л' је ово неко стављао, ал' мени се његови радови баш ђају. Ради цртеже, слике, а богами и CGI (computer generated image).
    ЕДИТ: Слика цара Душана на мом профилу његов је рад.

  6. ) Šta kažeš na moj rad na vrhu strane?

    Izvini što ti nisam ranije odgovorila Vule,kad sam ono kačila,bila na poslu,pa nisam mogla da "vukajlišem" ko svet :)

    Ja lično uvek prvo obratim pažnju na kolorit,a analize dela ne volim,jer je svaki rad subjektivno viđenje sveta ili nekog doživljaja u tom momentu.
    Mogu ti reći da se meni jako sviđaju boje i kako si ih uklopila.
    Amorfni oblici sa primesom realnih elemenata-školjka (zatvorenost ili opreznost) su tu da pokažu da si ti ipak tu,svesna,ali svoja i u svom fazonu.
    Za sad još ne bih pozivala psihijatra :)))

  7. Ja cis' antitalenat za crtanje sam ovog jutra doso na ideju da nacrtam nesto..

    Bender Rodrigez (Futurama)
    http://www.dodaj.rs/f/D/Pc/454Wc4Pk/bender-rodrigez.jpg
    Philip J. Fry (Futurama)
    http://www.dodaj.rs/f/3l/qw/1Wdhcywb/philip-j-fry.jpg

    Molim bez smejanja antitalenat sam za crtanje ali ovo mislim da mi je lepo ispalo.

  8. Ima li neko da je studirao ALU? Pitam onako informativno ima lepih radova ja uglavnom obrađujem tudje u Photoshopu mada imam neku gusenicu gledaću da postujem ovih dana počeo sam taj neki strip da pravim o tome kao gusenica koja je bila toliko spora i lenja da je umrla od lenjosti nije se ni pretvorila u leptira. Ustvari počelo ko strip a završiće se kao priča za decu leb ti jebem. Fini radovi posebno Van Gogh sviđa mi se kako si pratio 'liniju lepote'.

  9. Kako crtate ovo uopšte? sa čim bojite pa vam boje izgledaju ovako lepo? nemoguće da su obične tempere??
    ja baš planiram da kupim neki pribor da žvrljam malo, pošto sam netalentovan, al me opušta, pa ako ima neko da preporuči neki sajt gde ima sve, kako, sčim, šta, koje tehnike slikanja postoje i tako dalje.

  10. dve leve na stiklama noge, sastojci red bula

  11. VAJANJE!
    Nisam neki talenat ni za crtanje niti slikanje (ali lepo kosu umem da predstavim, najviše to i crtam, leđa neke devojke :)), ali zato vajam. Nasledila sam točak od ko zna koga, i još kao detence sam počela, eto, skriveni mi talenat. Ovde nemam ništa moje što sam vajala, ali čim dođem u Bg. postaviću slike :)

  12. Psihijatre so čim si sliko ovu drugu sliku, kojom tehnologijom?
    A ova prva jel ugalj? Kako nacrtas tako kosu jbt?

    Ja umem lepo da precrtam sve što vidim, al čim treba da obojim userem skroz.
    I nemam pojma uopšte kako se koriste uljane boje, kako tempere...koje četkice se za šta koriste...a manje više imam sve to

  13. Gde mogu da skinem "Anatomiju za umetnike"?
    Molim vas pomozite!

  14. Погледао сам само прву страницу, ово остало ме, искрено мрзело да гледам...
    Само сам хтео да кажем да ми се јако свиџају све слике са првог поста :Д

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.