Prijava

pa nek predlozi neko mene sad, sad sam i ja dubstep umetnik. iskusan sam, radim ovaj posao vec pola sata do sat.

http://lstn.to/2tyA

http://lstn.to/2tz0

(ova druga nije zavrsena)

Fu Manchu (rok)
Američki rok koji vuče na stoner i metal, pjevač ima glas sličan Dejvu Grolu, pjevaču Foo Fightersa, jedina im je mana što im kao i Iron Maidenima svaki album isto ili slično zvuči, imate osećaj kad da slušate jednu te istu pjesmu.

Ja čekam da ovo Aurora potvrdi pa tek onda da slušam.

Elem, Murderdolls obožavam a smatram da je jako potcijenjen bend a jako malo ljudi zna za njih.

Slušaj Fu Manchu Maggote, pravo su dobri, sluša ih i čoek. :)

Meni je Linkin Park odličan bend, mogli bi uskoro da postanu popularni.

A sad ozbiljno. Imaju jedni momci iz Tuzle, pravo dobro rokaju.
Montirani proces se nazivaju, nastupali su sa Frenkijem, tako da je to skupa jako, jako dobro zvučalo.

Arch Enemy - Ovo skoro svi znaju ali valja pomenuti, melodik det mjetal, instumentalno su go kurac ali zato Angela Gosov na vokalima vrišti kao banši na kokainu dok joj gan visi sa ruke. Slušati samo lajvove, studijske verzije ne prenosi punu snagu grola.

Decxko si ti lud? Prvi albumi pre Andjele jebu majke. Stub benda je Majkl Amot i obrati paznju na rfove.

Sjajni američki ska bend Jaya the cat, zvuk koji vrlo brzo ulazi u ušesa.
Za ljubitelje tvrđeg zvuka odličan NU metal bend Twisted Method. Stajling im je možda malo gejski ali prže - jebu. Preslušati prvo "The end".
Za one koji vole dobar HC legendarni domaći bend iz Zemuna Definite chioce. Koliko taj bend zvuči svetski, neverovatno. Kucajte na jutjubu, ne' da se pokajete.
Ne znam koliko vam je poznat fenomenalni mađarski groove metal bend Ektomorf. Muzika i vokal neodoljivo podsećaju na Sepulturu, a veliki su zaštitnici ljudskih prava, pogotovo Cigana.

Елем:

Sakramentum - домаћи мелодет, невероватно добар а невероватно непознат.

NadimaČ - домаћи треш, релативно познати, ал ајд да наведем.

Butcher - домаћи трешери

Eris - домаћи блек метал.

Kolac - домаћи блек метал.

Nan Elmoth - један од бендова Вожда Јована Поганог, блек метал Република Српска.

Krv - блек метал из Републике Српске.

Triumfall - домаћи блек метал.

Koželjnik - домаћи блек метал.

Ево мојијех фаворита:

Атомски рат - ха це панк из Шида

Putrid Blood - чистокрвни треш метаљ, такође из Шида

Powerwolf - павер метаљ из Њемачке, вреди чути ко воли звук који га диже на ноге

Natterfrost - блек метаљ

Rush - канадски прог рок (неки на овом сајту можда и знају)

Skorpió - маџарски рокенрол (старији можда знају за овај бенд, наступали су својевремено и у Војводини)

Bendovi:
Cyne- Strana Hip- Hop grupa , postoji više od 10 godina.
Mind space- Strana Hip-Hop grupa.
Shadez_of_Brooklyn - Strana rap grupa
Streetz Smartz - Strana grupa iz 90 godina!

Izvođaći:
Coolio
Luniz
Nigga Daz( Reper iz 90 koji je u karijeri imao par hitova sa 2pac)
Dru Down
LL Cool J( Medju prvim najboljim Rap izvođaćima Amerike prve stvari su mu izašle pri kraju 80- ih)
Svi izvođaći se bave rap muzikom!

Natterfrost - блек метаљ

Јанковићу децхко, мислим да би Наттефрост одагнао све могуће слушаоце осим тебе, мене, и команданта дивизије СС Форест х)

Krypt - Норск сварт метал.

V.A.S.T.

Генијалан индустријал рок бенд.

It is I, Leclerc

Running Wild - metal

Частим те за избор. Арррр!

Evo još stoner roka i bluza i neke laganice.

7Zuma7
Lento
Mississipi Bones
She Loves Pablo
Sons of Otis
Truckfighters
Them Crooked Vultures - Džoš Hom iz QotSA, JPJ iz Led Cepelina i Dejv Groul iz Fu Fajtersa/Nirvane.
Radio Moscow
Kamchatka

I Asteroid i Blind Dog.