Prijava

Ваши највиши домети? Да ли сте шампиони који кад сврше лепе мујспер по плафону купатила? Да ли сте бетон лигаши, чије се семе само слива по главићу након изласка из чвабала?

Да ли сте из седећег положаја након рнића са Рејчел Стар офугали њену фигуру макар на екрану? Да ли сте икада пребацили монитор? Да ли вам по зидовима собе чуче фреске сачињене од ваше семене течности? Да ли сте икад спичили себе у око? Или једноставно свршавате у ћега, без да се окушате у стрељашту?

http://www.youtube.com/watch?v=kSVqPBLgs7g

jednom mi prsnulo preko ruke, preko monitora i na zid iza kompa. jos ima fleka.
reko sam da sam ubio neku bubu lolo mislim da mi ne vjeruju ali do kurca....

Мени дан-данас фали дио прста.

ЛОЛ Смаре .. ел то ова фора ....

http://www.kurir-info.rs/static/imgs/article_thumbs/632x474/uploads/2011-02/42653.jpg

Мене и углаву трефило ...

Преко седам брда, преко седам мора :)

Да ли сте шампиони који кад сврше лепе мујспер по плафону купатила? Да ли сте бетон лигаши, чије се семе само слива по главићу након изласка из чвабала?

Ovo me je zanimalo, šta tačno uzrokuje tu razliku.

Ovo me je zanimalo, šta tačno uzrokuje tu razliku.

напаљеност.

Ne znam, ja svršavam samo analno...

напаљеност.

Ako me ne troluješ, ozbiljno sam se razočarala u svoje bludničke sposobnosti.

Мени обично прође као наши тимови у првом колу еврокупова, даун д дрејн. Ретко кад лансирам, а када лансирам будем заиста фасциниран. У сваком случају, завидим порнићарима који блестују по фаци, на основу досадашњег искуства, највероватније бих пролио по поду.

Мало информација како добацујете никад није на одмет.
Наиме најбољше добацује онај коме су musculus bulbospongiosus најјачи и најнабилдованији. Налазе вам се међу ногама и сваким новим свршом ви њих тренирате .. дакле што више сврша то јачи мишићи ... :) ...

Jbga fatale po toj logici Vukajlijaši bi mogli da štemaju zidove sa spermom.

Има логике ово око напаљености. Када га дркаш само из дугодишње навике или да би напокон заспао, што је већински случај, онда се само пролије. Ако си заиста наложен, онда дође до лансирања.

Mislim da je ova tema u rangu diskusije da li Milka Canić u vibrator stavlja alkalne ili samo obične baterije.

Луксе, учествуј побогу, покушавамо да дођемо до одговора. Мојне саботираш.

Moja baba može da skvirtuje dalje od većine vas!

Mislim da je ova tema u rangu diskusije da li Milka Canić u vibrator stavlja alkalne ili samo obične baterije

Ценим да тура Вартине што се допуњују ... AA 2100 mAh

Ценим да тура Вартине што се допуњују ... AA 2100 mAh

Ја ипак мислим да тура дурасел, јер њено "Добро вече" траје дуже, и то осам пута дуже од обичног "Добро вече"

Мени се чини да лансирам респектабилно онда када одлажем свршавање и то онако кад га више пута враћам са саме границе.

Један из средње је имао теорију да треба стругати око главића кад осетиш да ћеш да свршиш. Каже, тако раде глумци у порнићима и такође да је код њега упалило.