Prijava

Ma dobro to što se prstenjačite na selebritije, nego me zanimalo jel izbacaš pičku na primer na nekog ortaka iz razreda ili tako nekog običnog lika kojeg srećeš u gradu u izlascima? Msm ne ti, nego uopšteno

Ово нас интересује. Жене, помозите!

a krajišnike sa dlakavim stomacima?

pa na to sam mislila kad sam rekla da drkam na momke koji mi se sviđaju :DDD

Ma dobro to što se prstenjačite na selebritije, nego me zanimalo jel izbacaš pičku na primer na nekog ortaka iz razreda ili tako nekog običnog lika kojeg srećeš u gradu u izlascima? Msm ne ti, nego uopšteno

pa ne znam uopšteno, al ja da :DDD

pa na to sam mislila kad sam rekla da drkam na momke koji mi se sviđaju :DDD

ovo sam morao čuti, da bih mogao zaspati... sutra ga ne bacam, ali prekosutra ide konom drkanje...

to,ti kondom drkanje,a čak ono sa trešenjem nogu,
pa javite kako prošlo,sastajemo se ovde.

Кад дођем јанпи из града, напаљен, бацам баш далеко ал га шалтам дуго
И да ли се дешавало да после дркања онако не избаците сав материјал из себе, а још вам је дигнут, па се све испод пупка залепи лолололо

Нема јачи осећај него кад дркаш и баш кад треба да свршиш скупиш кожицу и свршиш у себи. И онда само пустиш а издркотина лети по соби. После ти пола сата милинкица на паче.

Jedan moj drug, drkao u dvorištu, pošto nema komšije, nema nigde nikoga i tako lik zaseo na neki panj i davio petla. Onako opušteno i kaže kad je krenuo da svršava prolazilo kuče, i prsnuo kera po faci. E sad ne sećam se da l je pakče polizalo ali se sećam da ga je posle jurio sa crevom da ga opere.

Хахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахаха
хахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахаха
хахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахаха
хахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахаха :брише сузе:

А после дркања јел га плакнете или га само обришете и вратите у гаће ?

da ga plaknem ili brišem?? sine ja ne menjam bokserice dok se skroz ne skore od sperme, kakvo crno brisanje. To mi je nekako za devojčice više

sine ja ne menjam bokserice dok se skroz ne skore od sperme, kakvo crno brisanje.

Хвала ти брате, мислио сам да нисам нормалан. Лакше је кад постоји неко сличан.

Ko je reko da ga uopste vadimo iz gaca

A jel radio neko ''kondom drkanje''? I ne mislim na šlajfanje sa kondomom nego na kraju je slično ko i kad izdrkaš u kondom. Taman kad svršiš, trenutak pre izbacivanja navučeš kožadu preko glavića i svršiš sve u kožuru pa se onako naduva izgleda glavić ko loptica za golf,

nisam siguran, al mislim da ne mogu da vratim kozicu skroz preko kad je skroz dignut.
sad me mrzi da isprobavam, al sam skoro siguran da ne moze, zato sto bi znao valjda da moze.

nisam siguran, al mislim da ne mogu da vratim kozicu skroz preko kad je skroz dignut.

Pazi, u pravu si, to je teško. Al znaš da može da se drka i kad patka nije skroz dignuta, znači kad je u nekoj poluerekciji, meni tad i najviše prija mada to ne mogu da kontrolišem kad će da mi se digne skroz a kad će biti tako na nekih 75%....al uglavnom tad onda ima viška kožade koju možeš da prebaciš preko glave i da napuniš

ne vadite ga iz gaće OOOO nisam to znala :DDD
ja uvijek moram da se skinem fino i da legnem i da se opustim
ne mogu kad sam u gaćama
http://30.media.tumblr.com/tumblr_lz4tjoEUgH1qib9mko1_400.gif
ovako ne bi mogla nikada :DDDD

vidi, lepše je i nama kad je izvađen, al kako da ga zakomufliram ako neko uleti u sobu? tako da je bar kod mene u 99% u gaćama

petre jeboga it, pa imaš li ključ???

Како можеш да дркаш док ти је у гаћама, леба ти ? Извадиш га лепо ко човек и набацаш га. Никад нисам дркао док ми је био у гаћама, имам 21.год и никад ме нико није провалио док дркам. Осим кад сам дркао са ортацима у Основној.

Malo me je sramotta i trulo je, ali uspeo sam do kose da dobacim. Tj da je umastim.. Morao sam da je perem..jebiga. Jednom sam se pogodio ispod oka i imao sam gej osecaj, osecao sam se kao Audrey Bitoni kad je isprska crncuga iz Senegala u facu.. Tastaturu pogodim samo kad zaboravim da je uvucem pod astal, a ekran neretko pogodim. U poslednje vreme kad osetim da Boban hoce da povrati, stanem malo sa dozivljajem da ne bi prskalo po sveze okrecenim zidovima

другар из основне ми причо да је једном испрскао по усијалом смедеревцу. каже пршти ко уље да си пролио.

Je l se desilo nekome da ga boli koliko se digne??? Meni se to dešava kada me loži određena cura, ali baš ono mora da me loži abnormalno. I obavezno ujutru i to ako ustanem da šoram pa se vratim da spavam, e posle kada se probudim digne se ono jutarnje i još ako ležim poduže u krevetu i fantaziram e onda počne da boli jebem mu majku.