Prijava

Petar Pan Pezo$, ovo retko govorim, i ne bih da shvatiš kao neko hejtovanje - nemam ništa protiv tebe, ali jebote na ovoj temi transferišeš k'o Skanije turskih privatnika napunjene šoderom kad piče preko nemačkog autobana. Jednog dana kad se, što moja baba veli, "dozoveš malo u glavu" ići ćeš redom pa ćeš brisati ove postove koje si pisao.

ne transferišem, ja delim iskustva!

Овај Еротичар је баш неки озбиљан тип, могло би се рећи да осећам страхопоштовање!

Champy
Đrna me proziva!

čampita,samo se igram rečima:3

čampita,samo se igram rečima:3

Na moj račun. :P

haha,vidi ga,ne,bre čoveče,samo se nadovezah,
jeste ovo drkačka tema, ne drkaj se decxko!

aaaaaa sede kako mi se po đokoviću šeta ovaj mali što si ga metn'o na glavatar. Daj života ti vraćaj onu lobanju od ajron mejden glavotresa ili liverpulovog feniksa , ne mogu zaspat' od ovoga...

Evo da ne bude oftopik prije sam izdrkao i nijesam ni izbacio bog zna šta , valjda sam bio prazan , ono što je izašlo , nepomično je ostalo da se trese po glaviću čekajući da ga iokupam toplom vodom.

EDIT

Što ja naravno nijesam uradio , metnuo sam ga nazad u gaće pa nek se bunu kol'ko oće. Ionako su mi naprijed žute , pozadi kafene.

Gotovo je sad. Ja sam iznenađen... i uvređen. :)

Aj o tom bacanju ste već pisali dosta, pa da se nadovežem na temu i pitam vas, jeste li probali ukus svog sjemena, ploda vašeg rukobluda? A vi, žene, jeste probale vode s vaših vodopada?
Bonus bodovi onome ko je probao mlijeko iz sise, nakon izlaska iz pelena.

Bolje je pitanje, koja više guta? To mene zanima.

Inače, ja ga obavezno izvadim, naročito u bioskopu, lololo.

ja ga obavezno izvadim, naročito u bioskopu, lololo.

hahahahahha +15215153158

ja ga obavezno izvadim, naročito u bioskopu, lololo.

koja jebena lolčina :))))

Do grlića materice

glavni
Do grlića materice

GLAVNI JE GLAVNI :DDD

SherlockHolmes221B
aaaaaa sede kako mi se po đokoviću šeta ovaj mali što si ga metn'o na glavatar. Daj života ti vraćaj onu lobanju od ajron mejden glavotresa ili liverpulovog feniksa , ne mogu zaspat' od ovoga...

hahahahh nece da moze zemljace. neka ga jos malolo

http://26.media.tumblr.com/tumblr_lzbk8oTibi1r29tl8o1_500.jpg
evo kako pametna djevojka, naočale i opleti, a ne da bez oka 3 dana hoda :D

Kakav ti ovo link? Uglavnom nema nikakve devojke na koju bi mogo da navlačim kožuru preko glavića

EDIT: sad se vidi, prvo je bila neka greška.
Baj d vej, devojke, kako vam nije odvratno da primate spermu u usta i po faci? To mi je kao da me neko pljune šlajmarom u usta samo još malo gore...

Ćuti, Petre, šta ćemo ako te poslušaju, lolo