Помешао сам ауторе

  1. Букснетина и JohnnyBK
    Che-Vu i celt
    Dr. Jankovic i Jovicic
    The Proof i Apofis

    Ali to je uglavnom na prvi pogled i bez nekog normalnog razloga. Ima ih još, al ne mogu da se setim.

  2. Šta bre lep početak?!

    па лијеп, све смо скапирали на крају.
    још само да сконтамо чији је перовић дупли.

  3. Baš vam je dosadno?

    I meni. Ja definis'o Sos-a, uklapa se i "ovaj naš" u opis.

  4. Шта сте скапирали, хоћеш да кажеш да сам ја дупликат? :Д

  5. скапирали смо све ово за тебе и цлауда, а сад чији си ЗАИСТА дупликат, којег од трајно банованих, то ће тек да се види... кад-тад.

    ко и ово гоба-перовић.

  6. Цлауд не постоји.

  7. Бановао их је Костић све.

  8. Костић банује!
    И на крају ... ко је чији дуплак ?!

  9. И ја сам мијешао у почетку Др Јанковић и Јовичић

  10. гоба је перовићев дупли, али све је регуларно.
    то је то, засад.

  11. Нико ничији, пошто ја не знам о чему се ради.
    Променио сам име из Дуче у Цлауде Воорн, и опет вратио у Дуче, и испада да је тај Цлауде Вроон мој дуплак, а тог налога немааа, немааа.

  12. Дуче децхко што си их пустио да те тролују овако ? Или си можда и ти трол ? Или тролујеш да ниси Цлауд ?

    http://suptg.thisisnotatrueending.com/archive/13585569/images/1295490659393.jpg

  13. Како се пише то цлауде вроон ?

  14. пише се исто као ван дамме, али на латиници.

  15. Claude Voorn.
    Ма испада да је све то спрдња.

  16. 4тх Дименсион и Тхе Форестер

  17. није спрдња кад се "непостојећи" цлауде и "непостојећи" перовић међусобно лајкују. ту већ морају модераори да реагују. најбоље сос, то је његов фах.

    ЕДИТ: мислила сам непостојећи гоба, све ми се помијешало.

  18. Види, цлауде сам ја, и тај цлауде је овај налог, само што је сад име дуче, оно које је и било пре. А Перовић је перовић.
    А моје оцене се не важе перовићу, не улазе му у '''збир гласова за дефиниције'' исто као што се ни његова оцена на моју дефиницију не утиче на збир гласова.

  19. ТАКО ЈЕ КУРДЕ! трагови се не могу сакрити!
    али опуштено, нећемо сад много тражити. али кад-тад, кад-тад...

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.