Помешао сам ауторе

  1. То је онда друга ствар. Ја мис'ио густи сок без шећера којем остране и природни воћни шећер.

    Кога сам оно још мешао... кад се сетим едитоваћу, немојте ме бановати за спем. :Д

    ЕДИТ: Мешалицу и Мусашеа. Обоје медатори. (:

  2. Ja imam ogromnu dilemu. Mešam mnogo autora za koje sam ubeđen da su svi isti lik.
    Perović, Duče, Paka, Loksi, Bebe, Goba i još par takvih sličnih.

    Ko su svi ovi ljudi?

  3. хахахаха! ИСТО!!!
    с изузетком локсија, ипак, он ми је познат. :)

  4. Саћу да ти кажем :Д Ја сам Дуче, Перовић ми је ортак добар, Локси знаш ко је, бебе неам појма, пака неам појма, а Гоба ти је Перовићев стари надимак.

  5. ево сад и овај цлауде воорн!
    ко сте ви дечки и зашто сви пишете исто? :)
    у ствари ти си ктитор, то чу тамо на оној теми да те питам, ха!

  6. Перовић ме је навукао на сајт, па сам гледао како он пише.

  7. Перовић ме је навукао на сајт, па сам гледао како он пише.

    To je jako loše. Evo, ja sam gledao kako kaizen piše, pa imam čet'ri definicije. Čekam da odaberu sve čet'ri, pa da mogu da mu prismrdim po proseku.

    Dobro de, Loksija sam slučajno ubačio tu, ali ovi ostali svi isti majku mu:)

    ево сад и овај цлауде воорн!

    Njima je neko izgleda rekao za sajt i oni sad masovno dolaze.

  8. Ниси видео, ја сам Дуче :)

  9. Evo ga sad Duče, ali je ovaj Claude Voorn promenio ime u isto Duče. Sad nemam pojma koji je koji. Što to radite? Nije vam zanimljiv sajt, pa se sprdate?

  10. Брате ја сам Дуче! Јеси луд?

  11. дуче, 'имаш питање на ктитору.
    и стварно, је л ти цлауде дупли налог, шта?

  12. Брате није дупли некго сам ја само име променио.

  13. чекај да видим јесу ли се лајковали међусобно цлауде и дуче...
    ако јесу - биће јебено.

  14. Не постоји Цлауде. Андрстенд?

  15. Sto posto su se lajkovali. Proveri to. Ne mogu da verujem jbt...

  16. Не постоји Цлауде. Андрстенд?

    Pa ne postoji kad je promenio ime kao tvoje. Naravno da ne postoji. Luli, da nije ovo Sosov dupli za hakerske zajebancije?

  17. ХХАХХАХАХАХАХА.

  18. Ааа оплак'о сам. лололллолололол

  19. сос није активан, дакле сигурно је он.
    нарочито што се нису лајковали међусобно, као мод је превише паметан да то уради... :/

    ае пробаћу да га банујем па да видимо шта ће да буде. ако ме не банује нека сосова скрипта због самог покушаја!

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.