Prijava

Врло слабо познајем ситуацију тамо па зато и отварам овакву тему.
Наиме, неке ствари ми нису јасне...
Зашто Срби, Бошњаци и Хрвати не постигну историјски договор и помирење и не прихвате Босну као своју државу?
Да ли су ти људи толико ретардирани да желе после оног крвавог рата распад те државе и све што тако нешто са собом носи., највероватније рат и крвопролиће.
Пре свега мислим да су Срби ту велики проблем јер вечито желе да се уједине са "матицом" Србијом.
Чак и да је мирна дезинтеграција могућа зашто Бошњаци и Хрвати толико инсистирају на заједничкој држави, а могло би се рећи да мрзе своје суграђане Србе?
Још једна ствар, како после оволико година бар не макну оног високог представника који им је тамо ко цар? Зар им није то понижавајуће?

Дакле, судбина Босне и Херцеговине...

Биће све океј кад Босанци схвате да је и бурек са сиром бурек, а не сирница.

Мирни разлаз.

Зашто се Срби не би ујединији са матицом. Ови инсистирају јер су повлашћени код Запада.

Ja jesam odavle al mi ništa nije jasno tu, ni ko je poćo rat, ni šta će koji kurac 3 države u jednu (Bosna, Hercegovina, Republika Srpska), a kamoli nekom strancu da bude, a i ne može ti niko razjasnit jer svi pričaju subjektivno.

Tako ti je to kad u rat ginu pogrešni ljudi.

Биће све океј кад Босанци схвате да је и бурек са сиром бурек, а не сирница.

Неко ће помислити да је ово спем, али овај пост објашњава суштину проблема.
Неће схватити никад. Исто тако неће постићи ни договор. Босна је то.

Тужну судбину има та босна. Мислио сам да је у Србији најцрње, а онда сам отишао у Босну и видео да је тамо, нажалост, све дупло црње.

С једне стране имаш Републикосрпсканце који се вређају кад им кажеш да су Босанци (што у суштини јесу), називају себе Србима и користе Српску заставу:

http://pici.se/pictures/UCdVVRIqP.gif

Што је океј. Али дај прво признај бурек са сиром, не изигравај Босанчероса.

С друге стране имаш још веће комплексаше, толико би да се учепе Европљанима:

http://sandzakpress.net/wp-content/uploads/2011/02/bosna_zastava.gif

... а у ствари су јебена Турска, као и малтене цео Балкан.

Не бива. Није држава за такве људе, само шума.

ЕДИТ: Тек сад изваљујем како су смешне заставе. Једни вонаби Срби, други вонаби Европа, лолчић.

Situacija je komplikovana.Mnogo.I kad mi koji živimo ovde ne možemo objasniti šta se ovde dešava ne može niko.

Пре свега мислим да су Срби ту велики проблем јер вечито желе да се уједине са "матицом" Србијом.

Možda Dodik i njegova armija pijuna.Mene kao i mnoge mlade ljude baš zabole kurac za Srbiju.Nište nam ništa važniji od Bugarske recimo.

Ja sumnjam da će se Republika Srpska odvojiti sve dok ne budemo zvanično otpisali Kosovo.
Jer u RS može biti 101% Srba koji žele da se pripoje Srbiji, naši neće pristati jer bi automatski priznali i Kosovo zbog većinskog Šiptarskog stanovništva. E sad to što su Srbi oduvek bili i na predelima Bosne, a Šiptari su tek počeli 50-tih da se naseljavaju na Kosovo zbog Titove politike 7. RepubLJike.

Не бива. Није држава за такве људе, само шума.

Dzimi je bio u Bosni dva dana i sve shvatio.Ako bog da izglasaćemo ga pa da nas povede putem prosperiteta.
Jebeni Srbijanci.Sere mi se od vas.

Jebeni Srbijanci.Sere mi se od vas.

Шта више рећи и чему се надати...

Ја не могу да верујем да има људи, Срба, који се не би ујединили са Србијом. Као да то може лошег донети.

Зашто Срби, Бошњаци и Хрвати не постигну историјски договор и помирење и не прихвате Босну као своју државу?

Zato što Bosnu nikad nismo željeli, pa je ne želimo ni sad. Pogotovo sad.

Да ли су ти људи толико ретардирани да желе после оног крвавог рата распад те државе и све што тако нешто са собом носи., највероватније рат и крвопролиће.
Пре свега мислим да су Срби ту велики проблем јер вечито желе да се уједине са "матицом" Србијом.

Jeftin trol.

Чак и да је мирна дезинтеграција могућа зашто Бошњаци и Хрвати толико инсистирају на заједничкој држави, а могло би се рећи да мрзе своје суграђане Србе?

Hrvati ne insistiraju, samo balije.

Још једна ствар, како после оволико година бар не макну оног високог представника који им је тамо ко цар? Зар им није то понижавајуће?

Taj se baja sada skoro ništa ne pita.

Ima li neko još neko glupo pitanje, slično pitanjima otvarača teme?
Stop Đimi, jer njegovi pokušaji trolovanja su ravni Valsinbarovim da napravi meme temu k'o Bog zapovijeda.

С једне стране имаш Републикосрпсканце који се вређају кад им кажеш да су Босанци (што у суштини јесу), називају себе Србима и користе Српску заставу:

Они и јесу Срби, зашто би се називали Босанци?

Pardon, šiptarskog...

Ја не могу да верујем да има људи, Срба, који се не би ујединили са Србијом. Као да то може лошег донети.

A koji ćete nam kurac? Kad prestanete da gledate na nas kao na jebenu nižu rasu možda...

Ja ne mrzim ljude bilo koje nacije u Bosni, imam i prijatelja i familije Muslimana i Hrvata, ali ipak ja sam Srbin, a ne Bosanac.

УВЕК СРБИЈА
НИКАД ВАРТА

Ја бих волео да је Република Срска део Србије, али...

Нека се, ето, одвоји Република Српска. Онда би Хрвати одвојили Херцег-Босну и припојити Хрватској. Остао би само део Федерације БиХ у којој живе само босански муслимани. Онда би се Срби из Републике Српске, тј. Источне Херцеговине нашли између муслимана из Босне и Западне Херцеговине и муслимана из Рашке области. Чисто муслиманска БиХ би онда постала прави полигон за вехабије, а самим тим би Европа била у великој опасности од исламског екстремизма. Самим тим рат би био неизбежан јер би муслимани из БиХ и из Рашке области, хтели да се уједине, а ту би им сметали Срби из источног дела Републике Српске.

Они и јесу Срби, зашто би се називали Босанци?

Зато што живе у Босни?

Ја не могу да верујем да има људи, Срба, који се не би ујединили са Србијом. Као да то може лошег донети.

Ја не могу да верујем да има неког ко жели да се уједини са овом земљом трећег света.

Hrvati ne insistiraju, samo balije.

Е, ово је већ говор мржње.

A koji ćete nam kurac? Kad prestanete da gledate na nas kao na jebenu nižu rasu možda...

Па потребнији су, како ви кажете Србијанци, вама него ви Србијанцима.

Не озбиљно, Босна је вештачка творевина, и кад се људи озбиљније удубе у ту проблематику схватиће све проблеме овог шупка од полуострва.