Prijava

Ko je rekao da tako piše u Ustavu?

Kada su se pojavila 2 kluba upravo osnovana, bez dugova. upravo je to razlog zasto ovi igraci nisu u partizanu vec u drugim klubovima.

a svi igraci koji vrede moraju da igraju u partizanu?
da se razumemo,partizan jeste najtroferniji klub u vaterpolu,kapa dole.zasto su nesto osvojili i koja je bila fora,necu da ulazim.radnicki i zvezda nasli pare,doveli igrace,kraj.pare su u sportu bitne.

Наравно да су битне, зато је гомила звездаша играла за Партизан. Не може да се живи од љубави према клубу и песме са трибине. Звезда је била сиротиња, Партизан је имао паре, одатле им оволики трофеји. Боли њих курац, лако им је било да освајају силне титуле кад нису имали конкуренцију.

kada nekog gazis u pesu non-stop,naviknes se.kada te taj neko dobije jednom,kenjas mu kako je imao srece i kako ti ne radi dzojstik.

.a jadnom partizanu presusilo pojilo,pa sada kukaju.

Овим си рекао шта си рекао, а то је да је твоја упућеност у ватерполо иде само дотле да знаш јел звезда узела нешто или није. Јеботе.
Које појило царе? Партизан је у ватерполу мање-више иста прича као и фудбал - направи какав такав тим, наредне године то разузму странци пошто-пото. ВК Партизан је 2011 узео евро титулу, а пре тога, кад? 1976!(мислим на евролигу, имамо кпк из 91.) А колико је НАШИХ играча за то време узело евролигу са 'талијанским, хрвацким тимовима? Питај курац. Толико о појилу.

И опет кажем, свака част на титули, али и није ТОЛИКО велики успех, кад ти неко купи најбољи тим на свету. Једини је проблем што су се паре упумпале Звезди и Радничком одједном, а кад је Партизан требало да задржи шампионски тим пре две године - добио је курац од власти (оне ''наше Гробарске'').

Ali niko ne kuka. Ono, veliki uspeh ste ostvarili i svaka čast.

Meni ortak počeo sa pričom: "Aaaaa gde ste pičke Grobarske. Vaterpolo prvaci Evrope. Sada smo izjednačeni."
Ja sad razmišljam kako da mu objasnim da je razlika svakako i dalje velika i padne mi na pamet poređenje jedno reko: "Znaš kako ti je to. Uzme sledeće godine Malaga Ligu Šampiona i navijači Malage počnu da urlaju navijačima Real Madrida to što meni urlaš" lololo

Mada mediji su krivi za to dosta. Pre dve godine Partizan je uzeo tu titulu i to dominantno, na strani, u Italiji, protiv Pro Reka, sa preozbiljnom razlikom, niko to u medijima gotovo da nije spomenuo. Čak je tolika tuga i sramota bila, da polufinale nije ni bilo na TV-u. Bio Đovak. Neki meč trećeg kola Rolan Garosa, tako neki kurac.

E sad, meni ne smeta toliko što su upumpali pare u CZ iz više razloga. Prvi je....ono pa ne tražimo ih. Mora malo da se cimaš da bi dobio pare. Mi to ne radimo. Dobro, ja sam za to da ne radimo i dalje, jer u svim sportovima pravimo mlade igrače koji ranije ili kasnije odvale sve žive, dok se Zvezda suviše oslanja na pare pa kada para nestane uvek propadne i to svaki put sve grđe, ali realno je da su se sigurno cimali da bi dobili te pare. Čisto sumnjam da je neko došao i rek'o: "Ej evo vam pare, ne znam šta da radimo sa njima".

a svi igraci koji vrede moraju da igraju u partizanu?
da se razumemo,partizan jeste najtroferniji klub u vaterpolu,kapa dole.zasto su nesto osvojili i koja je bila fora,necu da ulazim.radnicki i zvezda nasli pare,doveli igrace,kraj.pare su u sportu bitne.

u principu ovaj post je potpuno ispravan i tačan.

a kako njih zabole za naša prepucavanja to je fantastiš, dođe čovek svako jutro na posao, popije kaficu, odradi svoju normu i popodne ide kući da ruča, odjebe ženu, prošeta decu ili kera i uveče jede kokice dok gleda farmu na Pinku - jedina razlika je u tome što je njima povećana vlažnost na radnom mestu...

Al aj na stranu sve...

Imaš jednu firmu koja se zadužuje, ode u stečaj zbog dugova i na kraju se likvidira i onda ta ista firma iskoči iz žbunja 2 mjeseca kasnije, nema dugova, ima pare, zove se malo drugačije nego ova prva, isti su ljudi tamo, ma sve isto samo eto nije isto, drugačije je.
Tako i VK CZ. Ugasili smo se, malo izblejali, pojavili se opet kao PK CZ koji ima sekciju za vaterpolo. I imamo par miliona, opaaaaa.
Ko je dozvolio to?
Na koju foru?

Sutra ja da otvorim firmu i sve to da uradim dobio bih jedno 15 godina zatvora odoka.
Mislim da se za to u Danskoj i Švedskoj strelja.

Na stranu što je CZ u pitanju, sada uopšte to nije bitno, govorim o pojavi u globalu.

Sutra ja da otvorim firmu i sve to da uradim dobio bih jedno 15 godina zatvora odoka.

Ne znam kako je kod vas uBosni, ali ovde u Srbiji je to potpuno normalna i legitimna ekonomska praksa, zove se G17+URS metodologija...

6 do 8 godina je kod nas praksa, iziđeš za 4 :D

Овим си рекао шта си рекао, а то је да је твоја упућеност у ватерполо иде само дотле да знаш јел звезда узела нешто или није. Јеботе.
Које појило царе?

time sto si rekao tvoje poznavanje sporta ide dotle da dobri igraci zive od huka sa tribina.
ako im rajfajzen banka nije bila pojilo,onda nije niko.u vaterpolu se ne obrcu milioni tako da svako ko vredi ce ici tamo gde ce moci da zaradi,a ne da igra za ljubav prema klubu.takvih nema ni u jacim sportovima,a kamoli u vaterpolu.kakvo god da im je bilo pojilo,bilo je vece od drugih.sada su drugi nasli i ostvaruju rezultate.tako u sportu ide.

Vaterpolo klub Partizan Raiffeisen i njihov glavni sponzor Raiffeisen banka na svečanom prijemu u čast proslave titule prvaka Evrope, u prostorijama sportskog centra Banjica, ugostili su mnoge zvaničnike, sportiste i ličnosti iz javnog života.

I opet su živjeli od rasprodaje igrača ko na buvljoj pijaci. Džaba rajhfajzen, tajfajzen....

u tome i jeste poenta price.ako nemas pare,rasprodajes igrace.nece ti dobri igraci igrati za tepsiju ribe.kada imas para,uglavnom se i ocekuje od tebe da osvojas trofeje.partizan je imao vise para,bio najbolji.nisu imali milijarde,ali nisu ni morali da ulazu nesto mnogo jer drugi nisu imali nista.i zvezdi ce se mozda raspasti tim ako ne nadju pare.tako to ide.

i zvezdi ce se mozda raspasti tim ako ne nadju pare.tako to ide.

Па наравно да ће да се распадне, као и Раднички. Нико није луд да константно улаже паре у непрофитабилнан спорт, зато кад се заврне славина распашће се брже него што су се уздигли.

Čekaj, brate, kako je imao pare a rasprodao tim?

Kad imaš pare okupiš najbolje i osvajaš sve redom dok ti najbolji ne ostare. Onda im daš otkaz i okupiš najbolje trenutno pa opet Jovo nanovo. Tako se radi u vaterpolu, jebiga.
Klubovi koji se oslanjaju na svoje klince su u kurcu (uzmimo Posilipo, zadnji put nešto osvojili prije 10 godina čini mi se, ja klinac bio) sem iz nekog čuda Partizana (mnogo kvalitetniji rad izgleda).

nestalo im kinte i rasprodali tim.kao sto se u sportu desava redovno.najnormalnija pojava,a posebno je slucaj sa sportovima gde se ne vrti ogromna kinta.slucaj pro reka.jedne godine si tu,najbolji si,sledece godine te nema.doslo vreme da se vrati kinta,da se izmire dospele obaveze,igraci skontali da mogu da igraju za vise,neko im ponudio vise...

Skočimiš

Meni juče telefon zatrpan porukama od cigana AAAA KO JE ŠAMPION AAAAAAA a danas otišli na kafu i pitam AJ MI NABROJTE 4 IGRAČA oni blenuli u mene.

ово је сигурно истина, не само са наше, но и са ваше стране. знам да ми се редовно дешавало раније да управо такви који не знају по 3 играча највише потенцирају овакве ствари. ал' јебига, частиш говно погледом и продужиш даље.

ja i dalje ne razumem zasto se ne cestita tim veteranima vec klubu koji je ugasen. ni u dnevnoj stampi nije stajalo to veterani uz ime kao ni na internet portalima. zar su to zasluzili ljudi koji su okupili tim za osvajanje vaterpolo lige sampiona