Prijava

kamilica. još cedneš malo limun i turiš med...ih...milina.

E da, crni čaj u kombinaciji sa kocom navodno pomaže kod stomačnih problema tipa prolivčine. I čuo sam da ne treba piti više od jedne šolje dnevno, inače sledi zatvor.

Stavicu dzezvaru pa ko oce nek uzne ololol

hibiskus

Krnem meda i limuna i srčem iz sveg glasa

JAŠTA BRALE!

Sale, ne razumijem se ja u te marke čajeva. Kažem, u zadnje vrijeme se napalio. Prije toga nisam pio čaj godinama. Možda zadnji put, kao dijete, kod babe, domaći čaj od lipe. Baba nabere lipe, osuši, ostavi za zimu i mi dječica srkućemo pored prozora i gledamo kako pada snijeg... Skrenuh s teme jebote.... :)

nisam jos probao od caj od meri dzejn

Lipa i kopriva sa medom.

Sale, ne razumijem se ja u te marke čajeva. Kažem, u zadnje vrijeme se napalio. Prije toga nisam pio čaj godinama. Možda zadnji put, kao dijete, kod babe, domaći čaj od lipe. Baba nabere lipe, osuši, ostavi za zimu i mi dječica srkućemo pored prozora i gledamo kako pada snijeg... Skrenuh s teme jebote.... :)

Ma dobro jes sad ne moras tacno u temu jebo ga ti :)

Pa videh da volis sumsko voce, reko da ti preporucim :)
Taj caj pijem u ribarskoj banji i stvarno je vr'.

Немате ви појма, увин чај је закон. Исто и од першуна.

ja se mnogo lozim na one fensi cajeve iz kuce caja!

nije loš čaj s mlijekom, al valjda ne ide da se sune u svaki. ne bih mogla da zamislim u kamilici, nego nana, crni čaj, to može.

čaj pijem s medom. ili bez meda, ali svakako nezašećeren.
i pijem dosta čaja, i to tek otkad sam prestala da pijem kafu, ima otad hvalabogdu evo već 8-9 mjeseci.

Jbt!
Ja nigde da nadjem crni caj, i u disu i u ktk (lokalni super market)...

Sve vrste voćnih čajeva sa malo šećera. Pijem sa podignutim malim prstom. :)

pa caj sa mlekom ide samo u one crne cajeve, english brakfast, erl grey i tako to....

nije loš čaj s mlijekom, al valjda ne ide da se sune u svaki.

Potpisujem. Ali crni čaj je gotovo ne moguće piti bez mleka.

A sta ide u crni caj? Koe bilje?

sale, onaj indijski i ruski su crni cajevi

Hvala, ljudi, pitam da se ne zajebem :)

Sace osecam glupo :D
Hvala lemajo :D

Svako jutro pijem (ako sam druga smena, ako sam prva, ne mogu da stignem lolo ) i navece uglavnom posle vecere .