Prijava

Biće minus dva, duvajte mi ga :*

Ти не мош да кажеш да ће сјутра бит' дупло хладније зато што је хладно релативан појам. Може да буде -2 а да не буде толико хладно колико може бит' ладно на 0 ако упичи ветар и онда ти још то иде на курац.

Мењај име у "Ако је данас 0, а сјутра дупло нижа температура"...

Duplo hladnije od nule je MINUS 37!

A evo i zašto, osjećaj toplote i hladnoće ne dolazi od apsolutne temperature nego od transfera toplote između našeg tijela i okoline. Standardna tjelesna temperatura je oko 37 stepeni. Nula je za 37 stepeni udaljena od te temperature, a još toliko i dođemo do minus 37!

Isto tako, moglo bi se reći da je 39 stepeni čak duplo toplije nego 38! Zato tako teško trpimo ljeti vrućine i svaki stepen debelo doprinosi osjećaju vrućine.

Имаш пет сардина. Прву бациш у језеро, другу у море, а трећу немаш. Колико имаш сардина?

Е није, него пет. Јер ове две и оне три, то су две. И зато је, логично, дупло хладније од 0 - кенгур.
Јовичић и ја смо у праву.

Kolko kokoš ima nogu kad podigne jednu a a a ?

Kolko kokoš ima nogu kad podigne jednu a a a ?

Двије.

Ако слон утрчи у тунел брзином од 239 км/х да ли ће успети да провуче палачинку кроз уво ако је уторак а средњи курс евра по НБСу је 108.3777?

Показати поступак.

A moderatori smeju da otvaraju glupe i bespotrebne teme, a?

Normalno. Koj' smo se kurac toliku uvlačili svima u bulju da budemo moderatori ako nemamo baš nikakve vajde od toga. :-)

Два пут' ништа је ништа, црва није ни било.

Ако слон утрчи у тунел брзином од 239 км/х да ли ће успети да провуче палачинку кроз уво ако је уторак а средњи курс евра по НБСу је 108.3777?

Neće, zajebao ga kurs. Mislim, čim ide po NBS-u, treba u Vojvodinu, tamo stabilnije na žitu. Glupi slon -.- Da je subota, možda bi uspeo, ali utorkom nikako.

Ако слон утрчи у тунел брзином од 239 км/х да ли ће успети да провуче палачинку кроз уво ако је уторак а средњи курс евра по НБСу је 108.3777?

Zavisi sa koje strane tunela uleti. Ako je uspon neće ako ide nizbrdo hoće.

Kojom brzinom ide voz ako je dužina surle od slona 3 metra, i u nju stane dvaes krofni a šljive na pijaci koštaju 100 dinara kila a babi je rodjendan u četvrtak i pritom pada kiša ?

jovicic provalio google xD

Kada je ovo pitanje bilo postavljeno u školi isto sam razmišljao kao Jovičić, ali niko nije hteo da se složi sa mnom. Sad čitam i opet ima najviše smisla. Bio sam u pravu.
Ognjetina daj link.

Cime celavi peru kosu (glavu), samponom ili sapunom (kupkom)? :)