Prijava

Је л' бог живи на Земљи? Живи курац. Лади јаја негде у Свемиру. Бог је ванземаљац. Ја јелен!

Naravski da postoje.
Sad dal' su mali zeleni i liče na mog ortaka iz klupe, ili žive na planeti škljuc i farbaju se u ratničke boje koje su van vidljivog spektra našeg oka, to ostaje da se sazna u narednih tri iljade godina. Moguće da ima života koji nije zasnovan na ugljeniku, što znači da možda postoje bića koja stvarno prevazilaze našu maštu svojim životnim funkcijama i procesima.

Verujem da Nasa ima dokaze o njhovom postojanju, al' očigledno da neće da ih iznosi u javnosdt. Asanžu puca kurac za to tako da u skroije vreme nećemo ništa saznati.

Al' za kraj

Sta te boli kurac dal postoje vanzemaljci? oce ti oni poloziti ispite? oce ti oni naci poso, platiti racune kupiti patike?

Каква хула на Христа. Наравно да не постоје.

Sta te boli kurac dal postoje vanzemaljci? oce ti oni poloziti ispite? oce ti oni naci poso, platiti racune kupiti patike?

'Oće.

Kakve veze crkva ima sa Biblijom i sa Bogom?

Kakve veze crkva ima sa Biblijom i sa Bogom?

Финансијске.

Ne postoji nigde ništa osim nas, Srba. I ovi svi što kažu da nisu Srbi, su ustvari nastali od nas. Oni su postali od izroda koje smo proterivali iz našeg plemena vremenom.

Sada u vaseljeni više nema nikoga zato što smo je mi Srbi napustili i došli ovde da živimo. Pre više miliona godina i meseci.
Amin.

Јадни ванземаљци, баш ми их је жао. Они сад негде јако лепо живе и боли их курац за све, а људи се стално питају да ли они постоје и траже их разним сокоћалима. Пошто ће људи вероватно пре да пронађу ванземаљце него ванземаљци њих, то значи да смо ми напреднији и да ћемо им јебати кеву. Јадници. ): Амери су већ одавно почели да праве пропагандне филмове против ванземаљаца. Немају доказе ни да постоје, а већ их пљују на сва уста. :Д Брука.

Финансијске.

Isto koliko i Pantela sa Vukajlije sa onim na Fejsbuku.

Христо верује у ванземаљце. Информишите се мало
http://news.bbc.co.uk/2/hi/7399661.stm

E roki izvini, al' moram da kažem: mnogo si bre glup!
Pa da si pažljivo čitao Bibliju video bi na kraju cenovnik:
opelo-3000din
svećenje vodice-1000din
krštenje-8000din
itd.
parola: kol'ko daš, al' da bude približno ovom cenovniku.
:)

I mi smo nekom vanzemljaci.

EDIT

ili vanglubarci , vanmarsovci , vanplutonci..

Намерно сам убацио џизуса и црква да не би ибло спема са црквом али то изгледа неко баш воли да ристијанише по форумима

To, to. Ali da ne spemujemo temu dalje :) Kurde, mislim da je Deretić napisao nešto slično, o svemirskoj avanturi Srba.

Uskoro će vanzemaljci zauzeti 3. mesto glavnih negativaca u Holivudu.
Prvo i drugo mesto su već zauzeli Rusi i Srbi.

Ma vanzemaljci mogu i da dođi i da ne dođu ali vanzemaljke bi baš mogle da razbijemo malo monotoniju... samo, jelte, ipak da nemaju neke pipke na sve strane i slično, da baš ne bude kao u onim japanskim boleštinama.

On topic:

Preporučujem knjigu "Krstaški pohod" Pola Andersona kao kvalitetnu zajebanciju na ovu temu. Ima da se skine i na srpskom na netu.

Moguće da ima života koji nije zasnovan na ugljeniku, što znači da možda postoje bića koja stvarno prevazilaze našu maštu svojim životnim funkcijama i procesima

Само да се надовежем на ово. Већ су пронађене на нашој рођеној планети алге(бактерије?) које су се адаптирале условима врелих и контаминираних бара и језера. Уместо угљеника, њихови молекули садрже арсен, такође четворовалентан. А арсен је познат као отров за остатак живог света. Па ко зна онда у каквим све условима постоји живот у универзуму, и на каквом је физиолошком и интелектуалном ступњу.

А ви ришћани, зар не мислите да је бог седмог дана отишао даље од ове планете и кренуо да праву другу планету као што је и прву правио?

зашто нам онда није послао апдејтовану библију?

зашто нам онда није послао апдејтовану библију?

Zato što mu se de fakto jebe za customer support... ko i mnogim drugima.

Radjarde, za to sam ćuo ranije, al' nisam se mnogo bavio time, jel imaš neki link da mi baciš, sad sam se zaintersovao.