Prijava

Zato što mu se de fakto jebe za customer support... ko i mnogim drugima.

Zato sto ne pravi long therm support proizvode. NEMA LTS-A

Хујо, сад гледам, нешто сам се сјебао, не мења арсен четворовалентни угљеник, него сумпор у ДНК.
ево изгуглао сам арсеник лајф
Хаха, изгледа да су у међувремену побили ово откриће. :)

Ja vidim - mogo mi nešto da menja ugljenik. Al' hvala u svvakom slučaju,

Imate teoriju koja kaže da je život došao iz svemira, kako se zove neću da vam kažem jer je bezobrazno.
Takođe, mislim da je Hoking (ili tako neki) objasnio da nije kul da se susrećemo sa izvanzemaljcima jer bi moglo da se desi da:
- patimo zbog iste žene
- da budu na znatno većem stupnju razvoja i tretiraju nas kao mi laboratorijske živuljke

Možda su pobili ovo otkriće ovde na ovoj planetu ali zato ne mogu da donose odluke i za ostatak svemira. Na svakoj planeta je svaki sloj sfere razlicit na osnovu čega mogu da nastanu bića kojima prija nešto što nama smeta i obrnuto, Uopšte, možda oni nemaju dezoksiribo-nukleinsku kiselinu kao nosilac osobina, možda imaju neki drugi nosač. Ne može da se kaže da nije moguće a ne može ni da se kaže da je moguće

Upravo to sam i rekao u prvom postu, nešo. Da mu jebeš mater, ako uključimo i ajnštajna u ovo teoretski je moguće da postoje inteligentna bića sazdana od energije.

Ali meni je zanimljivo što se dosta stvari tu namerno zanemaruje i ne obraća pažnja a u isto vreme se guraju te kontra teorije koje bez nekih dokaza pobijaju postojanje vanzemaljaca

vi sto spemujete,niste zanimljivi,bedni ste,dozivljavam transfere od vasih pokusaja da ispadnete duhoviti

inace,sigurno postoje vanzemaljci,zbog velikog broja zvezda u galaksiji ih ima verovatno i to mnogo,a da ne govorim o svemiru.
zivot je moguc na Europi(Saturnovom satelitu) i moguce je da je bio na Veneri i Marsu u praistoriji.
Drevni Sumeri su znali mnoge stvari o svemiru,neke koje su otkrivene cak i 2004,tako da postoji teorija da su mozda oni imali kontakta sa njima.

Ne bi se zajebavao ni sa pustim NLO prijavama na onim dokumentarcima,deluju uvervljivo.

Ja mislim da vanzemljaci stvarno ne postoje, ozbiljno.
A to je zato što nisam video ama nijedan valjan dokaz o njihovom postojanju.
jer, jebote, što bi se to krilo koji kurac,a?zbog straha od nekakve panike?daj..
E sad, ako već ne postoje, što se tripujemo na ta sranja?
Bolje izgleda verovati u neš vanjsko nego i reći to je to,neg objašnjavati.
elem, verujem da vanzemosi ne postoje, ako i postoje, ko ih jebe.
Mada, onoliki Nasini tripovi i uložena kinta u neka istraživanja..može biti....
For
The
Win!!1

a i to,gaskonj,moguce i da ne postoje,jer nismo dobili nikakve signale od njih,ili jesmo,a ne objavljuju
ali opet je nekako nemoguce da smo sami u svemiru,ono bas

Ako postoje, što se nisu pojavili ispred moje kuće. A? A? A? Što obilaze Ameriku, jebala ih Amerika. Ne postoje, to je samo zastrašivanje naroda da bi obavljali tajne operacije.

E pa viš, i meni to čudno što samo obilaze SAD, a retko kad nas. Nači,ne postoje.

Da li neko misli da vanzemaljci moraju da postoje baš u nekom obliku koji je nama shvatljiv?
Tu mislim na "male zelene" i sl. fore.

Šta ako nešto postoji u nekom obliku života ili dimenziji koja nama nije shvatljiva i vidljiva našim čulima?

Kurde, to je upravo ono što sam rekao

Sad dal' su mali zeleni i liče na mog ortaka iz klupe, ili žive na planeti škljuc i farbaju se u ratničke boje koje su van vidljivog spektra našeg oka, to ostaje da se sazna u narednih tri iljade godina. Moguće da ima života koji nije zasnovan na ugljeniku, što znači da možda postoje bića koja stvarno prevazilaze našu maštu svojim životnim funkcijama i procesima.

i još

teoretski je moguće da postoje inteligentna bića sazdana od energije.

naravno,Kurd...teoretski,svemir je beskonacan,pa postoji sve,,kao i vanzemaljci u beskonacno mnogo oblika i frekvencija...i u nasoj i u ostalim dimenzijama...moze i tako da se gleda

Sad, po toj pretpostavci je dakle sasvim moguće da ti isti, tako hipotetički zamišljeni, "vanzemaljci" mogu da postoje i na Zemlji, zar ne?
Što da ne...? Postoji, samo ga mi ne vidimo.

E pa viš, i meni to čudno što samo obilaze SAD, a retko kad nas. Nači,ne postoje.

To im rusi šalju NLO svoje letelice kako bi ih špijunirali jer ovi kriju neke tajne eksperimente a da bi prikrili stvarne događaje izmislili su vanzemaljce jer narod u sve veruje pa tako i u ovo.

mogu,naravno
mada ne verujem,jer sto bi se krili od nas,kad im mi ne mozemo nista
mozda su tu i proucavaju nas

Punjač...možda i oni nas ne vide, iz istih razloga iz kojih i mi njih ne vidimo. :-)

Hoću reći, život može 'ladno da postoji na puno nivoa, zar ne?