Prijava

Лемајина тема о сексу и о ђевојкама које је блам да питају ме подсјети на ову ствар о којој сам разглабао прије неки дан.

Наиме, гледао сам Фејзову тему за колико би појели говно, ајде да не дужим, ради се о томе да кад сведеш све рационално, ништа на свијету није гадно, напротив, све је природно отприлике.
Причам о следећем:

Говно је гадно јер јелте смрди и тако једноставно је гадно, али ако мало боље размислимо то је само продукт хране помијешане са киселинама у тијелу и варења које није успјело, малтене као кад ставиш пиринач и зачине у шерпу, па ти се не скува скроз, добро, не баш скроз исто, али слично.

Исто тако мокраћа је само обична вода, пиво, сок, било која течност која се унесе у организам и прераде је бубрези, само што се помијеша са амонијаком и добије се смрдљива течност.

Што ви мислите о овом феномену?
Дајте још неки примјер нечега гадног да га рационалишемо.

Немој спем! Добро, мрвицу може офтопика, али нема јебања и смарања.

Гутање сперме.

Ovo što si naveo ništa više nije gadno od svršavanja ribama u usta koje to isto progutaju.
Znači kao da ti neko pljune šlajmaru u usta i ti je progutaš.

Говно је гадно јер јелте смрди и тако једноставно је гадно, али ако мало боље размислимо то је само продукт хране помијешане са киселинама у тијелу и варења које није успјело, малтене као кад ставиш пиринач и зачине у шерпу, па ти се не скува скроз, добро, не баш скроз исто, али слично.

С тим што је и пуно патогених организама из дебелог црева, за разлику од термички обрађене хране.

Тако да, не бих се сложио да је говно тек тако 'рационализовано'.

-----------

Пенис. Приметио сам да је људима гадан сопствени полни орган. А требало би да је то најчистији део тела. Требало би да су руке далеко гадније.

Сперма је продукт чега? Јајника, то већ не знам како се производи, али је ваљда мало слана?

Нисам нешто упућен како она настаје.

Што се тиче гутања ње, ја мислим да је ту једини проблем њено стање, бљузгава је, масна и онако слузава, и клизава, па је можда зато њима ружно.

U uvodnom postu spominješ druge teme, na osnovu kojih si ti otvorio svoju, i onda pričaš o fekalijama. Od tebe, kao moderatora, se očekuje nešto maštovitije. Briši ako misliš da je spem.

Сперма је продукт чега? Јајника

Лоло Смаре. :)

Smarko, STA?!

СМарко

Сперма је продукт чега? Јајника, то већ не знам како се производи, али је ваљда мало слана?

Шта кажете на "пекмез" из ушију? Је л' то довољно гадно за ову тему?

С тим што је и пуно патогених организама из дебелог црева, за разлику од термички обрађене хране.

Тако да, не бих се сложио да је говно тек тако 'рационализовано'.

Што остаје све од тога кад изађе напоље?

Пенис. Приметио сам да је људима гадан сопствени полни орган. А требало би да је то најчистији део тела. Требало би да су руке далеко гадније.

То!
Ако мени мурица не мирише више него ја цио, оца ми јебите.
Ја после туширања и њега намиришем дезодорансом, јебига :Д
И онда кад пишким мирише ми рука, не воња.

Ја се јежим кад ме неко такне руком по лицу, тачније бјежим од тога, осим кад ме ђевојка дира.

Ја се јежим кад ме неко такне руком по лицу, тачније бјежим од тога

А да те такнем мурицом по лицу, а гаговани? А? А? :)

Шалу на страну, не ваља ти ни да претерујеш с тим дезодорансом, може да поремети хемију гениталија. Мада то више важи за жене.

U uvodnom postu spominješ druge teme, na osnovu kojih si ti otvorio svoju, i onda pričaš o fekalijama. Od tebe, kao moderatora, se očekuje nešto maštovitije. Briši ako misliš da je spem.

Офтопик је, али неоснован и глуп.

Џими и пуфнице, па зар не служе муда и простата за производњу сперме, јебем ли га? :)

govno ne bi mogao jebes mi sve. pisacu i nekako....

A šta je tačno smisao teme? Da nabrojimo sve gadosti koje nam padnu na pamet?
Stavljanje slina iz nosa u usta i njihovo jedenje. Mada to i nije tolko gadno...pogotovo ako su tvrde.

Smarko, ja smatram da ja imam jajnike, a ti jaja. Ako se ne slazes ti demantuj slobodno.

А да те такнем мурицом по лицу, а гаговани? А? А? :)

Немо' да избачам слике сад :Р

Шалу на страну, не ваља ти ни да претерујеш с тим дезодорансом, може да поремети хемију гениталија. Мада то више важи за жене.

А не, не претјерујем никад, ни под пазух, а не тамо, чисто оно мало прснем, да се нађе :)

Шта кажете на "пекмез" из ушију? Је л' то довољно гадно за ову тему?

Како настаје ово?

Ma najbolje da ga pređen firnajzom.

insekti jebeni
nasa planeta je mozda lepa kad se gleda iz svemira,a u stvari je puna gadosti

Smarko, ja smatram da ja imam jajnike, a ti jaja. Ako se ne slazes ti demantuj slobodno.

Па јајца море, што је ту чудно?

ЕДИТ: Сад видим да сам написао јајника :)

A šta je tačno smisao teme? Da nabrojimo sve gadosti koje nam padnu na pamet?
Stavljanje slina iz nosa u usta i njihovo jedenje. Mada to i nije tolko gadno...pogotovo ako su tvrde.

Од чега настаје слина? Да је рашчланимо и докажемо да није гадна

Ma smisao je tabu, samo što nije to dobro objasnio u uvodnom postu.