Reakcije

  1. lol, nisam ni vidjela da mi je odgovorio :)

  2. Самоиспалио се лик... лол

  3. јавио објавио лоло

  4. gazimudo se samopogazio

  5. mis'im da ljudi ne kontaju baš najbolje ove reakcije. Stave gif, i ondak ga opišu. Pa ne tako, ljudi dečko.

  6. Одабране реакције почињу озбиљно да губе на квалитету, делом зато што се 90% истих аутора врти на истим, време је да неповлашћени аутори добију 3 реакције дневно а да се осталима ограничи на барем 5 дневно, модови и ктитори су се испуцали са квалитетом и сада се избацује на силу..а онда се од тога одабира за насловну, мислим да би се додало на квалитету ако се мало промешају карте.

  7. После убијања у појам двема темама сад и ово. Да је уведено када је то тек почело да се појављује па ајд, али вако нема смисла. Испуцано једно иљаду реченица и можда некија 300 гифова и сад се све врти око тих комбинација већ виђених на форуму. Можда би могли нешто на приватним порукама да смислим да не измоди док се не убаци на сајт, и онда да протуримо.

  8. Vrlo sam nezadovoljan ovim sajtom , a tako i ovim reakcijama. Sve sto je ovde valjalo popularizovano je i samim tim i usrano jer i kurta i murta misli da ume i moze . Dok je bila tema samo bilo je kul jako, cak sam jedan dan seo i prelistao krs strana na forumu i umalo umro od smeha. A sad je glupavo. Sve u ovoj srbiji sto valja umre pod sloganom Od necega mora da se zivi , pa tako i ovaj sajt ! SMRT MATERIJALIZMU !!! HOCEMO DA DEFINICIJA BUDE NAJCENJENIJA. HOCEMO DA GOVNO VIC DEFKE ZAVRSAVAJU U MINUSU A NE NA NASLOVNOJ! HOCEMO DA SE CENI PISANJE I DA SE CITAJU DEFKE!!! SMRT NOVOJ POPULRIZOVANOJ VUKAJLIJI !!!

  9. Шта је оно кој мој? Откуд квота за постере 3? Дај бре каизене не зајебавај, и онако се прељевало, а тек сад шта ће да буде...

  10. Иструле ми Дуња

    Шта је оно кој мој? Откуд квота за постере 3? Дај бре каизене не зајебавај, и онако се прељевало, а тек сад шта ће да буде...

    Гледај, по мени је то одличан потез, ти свакако имаш навалицу клинчадије на сајт и то је неминовност а овако са квотом од 3 постера ту ће се и груписати..неће писати небулозе на дефиницијама нити покушавати да скупе 1000 поена за реакције, тако да ауторима који могу да допринесу квалитетом остају дефиниције и реакције да се докажу.

    Иначе дневна квота и за реакције је сад исто 3 што је одлично, свака част на томе.

  11. Lullaby
    gazimudo se samopogazio

    mislio sam na deo za pravljenje defki. Al opusteno, kad se vec pravite glupi, okacite tu moju recenicu u transfer blama pa se smejte svi.
    Zivela vukajlija!

  12. mislio sam na deo za pravljenje defki. Al opusteno, kad se vec pravite glupi, okacite tu moju recenicu u transfer blama pa se smejte svi.
    Zivela vukajlija!

    Xa xa xa do jaja.

  13. мене нема неко време и ви одма' нешто ново...
    Моја реакција за те реакције је негативна. Брате, немају сви нет од 6 мегабита, морам да чекам десеет минута да ми се учитају гифови... лол

  14. StrajaKg
    Inače, nemam baš pregršt ideja i vremena sad, ali mi dođe da napravim dupli samo da vam pokažem da za mesec dana lagano može da se skupi hiljadu poena, potpisujem.

    ja tvrdim da ne meres.
    ako ispostujes i nikom ne kazes da si to ti, mislim da ne bi mogao. cak sta vise, KLADIM se da ne bi mogao da nabijes 1000 kao apsolutni novajlija.

  15. DeadKenny, problem je što nisam apsolutni novajlija nego znam kako se piše i kako se privlače ocene. Tako da test u svakom slučaju ne bi bio dobar.
    No gledaj ovako, 30 dana u mesecu, svaki dan po 3 definicije, neki put da preskočim neku, neka ih bude 80 komada za 30 dana. 1000:80=12,5. Ako ne bih ostvario taj prosek onda ga jebem!

  16. pa da, imao bi prednost u odnosu na novajlije ali opet, da svaki dan imas 2-3 ideje, i to 30 dana zaredom, malo teze. msm moze, ali to je na silu i nema sanse da ne bude bar 10-20 mrtvih defki.
    eto cisto da se desava nesto, jer sam smorio na vuki u zadnje vrijeme, wanna bet? :)

  17. Straja ako bi zaškripalo, kapiram da bi ti ubacijo u igru jos koji dupli. Ne bi ti bilo strano

  18. иначе, ја сам са дуплим одрадијо просек сома само са 3 дефке, ал јбга биле квалитетне

  19. Фејз објаснијо здуплим!

  20. mislio sam na deo za pravljenje defki. Al opusteno, kad se vec pravite glupi, okacite тu moju recenicu u transfer blama pa se smejte svi.
    Zivela vukajlija!

    pravite se glupi

    ГАЗИМУДО
    E sad, terati mene da pisem defke u koje inace ni ne ulazim je upravo suprotan efekat od ocekivanog.

    Ко је овде луд?

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.