Reakcije

  1. Strajo mislim kad bi napravio ženski profil sa nekom oćnom slikom i malo blejao na četu nakupilo bi se za 15 dana :)

  2. Ma nema šanse. Ako bi samo napisao definicije i ostavio ih tako dobio bi 10-15 ocena pa ne znam koliko da su dobre, znači ništa lajkovanja fo fejsbuku, reklama po sajtu, insinuacije po četu, regrutacija prijatelja i pratilaca i natuknjavanje po forumu kako si nečiji dupli. Tako sajt trenutno funkcioniše, ne čita se ništa osim praćenih i naslovne.

  3. Šteta što nisam bio tu kad ste me atakovali :(

  4. Slepi retarde, sta ti nije jasno?
    Defke ne umem da pisem, i ovo sto sam napisao nastalo je jedva i to onda kad su uveli da mora 50 za postere.
    Kad sam rekao da ne ulazim tamo , mislio sam na pravljenje defki , a posto se marva pravi da ne razume samo da bi pravila jos veci jaz izmedju prosvecenih i nas nepismenih, napisao sam da mozete da okacite u transfer blama pa da se kolektivno smeju svi prosveceni..
    i da,ako ja koji ne znam da pisem defke ne pravim DJUBAR kako ga vi nazivate, i tako bar smanjujem PRELJEVANJE, sta ti je cudno u recenici da ce upravo suprotan efekat nastati ako ja pocnem da ih pisem?

    Jesi li dovoljno trolovao ili ti treba jos smejanja zbog mene koji ne pravim defke?

    A reakcije su prepune internih fora i lizanja bulje kaizenu,kad bi neko to uoblicio u defku ili poster nazvali biste ga DJUBAR, i zalili se da PRELJEVA. Al posto je to od strane vas prosvetljenih, ktitora i moderatora,onda je to humor koji ne razumeju oni ispod 1000poena.

    Jel ima jos nesto da ti nije jasno?

  5. Кад ми је срање кад свака реакција почиње са "кад..."

  6. Е јесте, реално, добијем неки осећај мучнине кад видим у одабраним са десне стране кад кад кад оно кад кад кад кад и тако то.. Можда да га мало утањимо с тим.

  7. Кад ми је срање кад свака реакција почиње са "кад..."

    Tekst (trebalo bi da počne sa "Reakcija kada" ili "Ono kad" i sl.)

    Деца се плаше да им сде не обрише, ако не испуну форму.

  8. Тотално непотребно, реакције су могле да буду тема на форуму... а и дефке се сада мање читају.

  9. Uvek možeš da napraviš još neki dupli nalog, pa da se opet lajkuješ.

  10. Predlažem da se otvori tema "Predložite TUĐE reakcije za odabrane"

  11. Slepi retarde, sta ti nije jasno?

    Није ми јасно зашто струја предњачи напону за угао мањи од 45 степени када је потрошач и колу капацитивног типа. Је л' ти можеш можда да ми објасниш?

    Defke ne umem da pisem

    Без увреде, не знам шта тражиш на РЕЧНИКУ СЛЕНГА онда ?

    i ovo sto sam
    napisao nastalo je jedva i to onda kad su
    uveli da mora 50 za postere.

    Сад знам, хоћеш да постеришеш...

    Кad sam rekao da ne ulazim tamo , mislio sam na pravljenje defki

    Не знам шта си мислио, али знам шта си написао...

    a posto se marva
    pravi da ne razume samo da bi pravila jos
    veci jaz izmedju prosvecenih i nas
    nepismenih, napisao sam da mozete da
    okacite u transfer blama pa da se kolektivno
    smeju svi prosveceni..

    Окачи сам, боли ме мудо

    Аko ja koji ne znam da pisem defke ne рravim DJUBAR kako ga vi nazivate, i tako
    bar smanjujem PRELJEVANJE, sta ti je cudno
    u recenici da ce upravo suprotan efekat
    nastati ako ja pocnem da ih pisem?

    У овој изјави ми није ништа чудно, чак штавише, сасвим је на месту.

    Јesi li dovoljno trolovao ili ti treba jos
    smejanja zbog mene koji ne pravim defke?

    Лоло, смејем се јер си концизно рекао да уопште не улазиш у дефке, а после порекао, ето то ми је смешно. И не тролујем, озбиљан сам.

    A reakcije su prepune internih fora i lizanja bulje kaizenu,kad bi neko to uoblicio u defku ili poster nazvali biste ga DJUBAR, i zalili se da PRELJEVA. Al posto je to od strane vas prosvetljenih, ktitora i moderatora,onda je to humor koji ne razumeju oni ispod 1000 poena

    Боли ме јајо за реакције. ЈА САМ ПРОСВЕТЉЕН

    Jel ima jos nesto da ti nije jasno?

    И није ми јасно зашто се тежи да фактор снаге има вредност што ближу јединици.

  12. nacrtaj fazorski dijagram i sve će ti se samo kazati.

  13. Remac, kad si ti poč'o te zajebate riječi da koristiš?

  14. ponekad ja to ubacim. to sa faktorom snage, što je bliži jedinici to je faktor iskorištenja veći, ako je 1 onda je iskorištenje 100%.
    Jesam li dobro napiso dube?

  15. Разлог за ово је тај што уколико је косинус од фазне разлике велики, велики део привидне снаге представља активу снагу, али то није поента мог поста од горе, колеге електротехничари децхко!

  16. уууууу, бришите ово, ја не могу преко телефона...

  17. Remac, mislim da jesi. Iznenađuješ me :D

  18. Uvek možeš da napraviš još neki dupli nalog, pa da se opet lajkuješ.

    Lololo, ma napravio sam već pešes, možeš da mi skineš opet 'iljadu pluseva, 'ajde, pregledaj me ;)

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.