Reakcije

  1. zašto bi se dizala cijena ktitorstva?
    može samo da se ograniči broj reakcija koje ktitori postavljaju, kad su ionako već neograničeni za defke i postere.

  2. Lulo, hvala na podršci. :)
    Eto, sad je sve razjašnjeno. Sad više neću imati noćne more. :)

    Mislim da bi i ktitori tu trebalo, bar u početku, da imaju ograničenja.

    Slažem se. 4 reakcije dnevno da se ne pravi gužva.

  3. ja sigurno neću praviti reakcije, numem ni poster. ali ću ih rado čitati :)

  4. Jedna reakcija dnevno i ćao ...

  5. Lula, nebitno kako, da ne ponavljam tvoje reči, maksimalno ograničiti svima. Mada, biće i višestrukih naloga. Pa, videćemo kako će da funkcioniše. Biće puuuuno promena u hodu. E, da ne kenjam više.

  6. Kad će se moći praviti opet?

  7. UŽASNO mi glupo ono na profilu "0 reakcija"! jbt ko da sam dovežena na reanimaciju, pa kao u kartonu piše "pacijent ne reaguje, mozak ne pokazuje funkcije, nema reakcija na nadražaje"!!!!!!! i zamisli pitanje "koliko imaš reakcija?" brateeeeeee (sad mi treba gif na kojem se neko samoubija) nemam ni jednu reakciju, ja ne reagujem, uglavnom sam ladna ko boza!!!!

  8. zašto bi se dizala cijena ktitorstva?
    može samo da se ograniči broj reakcija koje ktitori postavljaju, kad su ionako već neograničeni za defke i postere.

    Ни случајно да нам се повећа цена, може 1 по дану, мени је довољно. Ионако не волим да се иживљавам са било чим'.
    А и постере и дефиниције нисмо спамовали, барем се нико није жалио, тако да нас не дирајте :)

  9. lemaja
    uštedećemo prostora na serveru...

    Шалиш се, је л' тако?

  10. možte me jebat do prekosutra, ja ne reagujem....

  11. UŽASNO mi glupo ono na profilu "0 reakcija"! jbt ko da sam dovežena na reanimaciju, pa kao u kartonu piše "pacijent ne reaguje, mozak ne pokazuje funkcije, nema reakcija na nadražaje"!!!!!!! i zamisli pitanje "koliko imaš reakcija?" brateeeeeee (sad mi treba gif na kojem se neko samoubija) nemam ni jednu reakciju, ja ne reagujem, uglavnom sam ladna ko boza!!!!

    Imao sam isti utisak kada sam video "0 reakcija". :)

  12. umesto 0 stavite ,,mrtav konj,,

  13. Ne sviđa mi se, al' nikako. I koči ceo sajt.
    Kaizene, zašto nam to radiš decxko?

  14. Pa, nekad je "0" bila i na definicijama i na posterima ... napravite nešto i neće više biti 0 :)
    Kako sam odmah našao rešenje lolo :)

  15. Није лоше, надам се да неће постати мрдајући постери, ако ме разумете.

  16. pa da, napraviš reakciju (jeboteeee koliko glupo zvuči "napraviš reakciju"!) i onda ti piše "1 reakcija" u fazonu "tokom koitusa, subjekat je pokazao samo 1 reakciju"! ili "2 reakcije" jao bre što me nešto to iritira!!!!

    gambi, biće tako, jamačno. i na samoj temi je bilo tako, bio neki lik, brate stavljao gif za gifom, a komentari su bili tooooliko glupiiiiiiii da mi došlo da mu pošaljem pvt "MOLIM TE ODUSTANI, NEMAŠ POJMA KOLIKO POJMA NEMAŠ!!!!" zamisli onda moj gambi šta će biti kad takvi genijlaci krenu da prave reakcije (da ne kažem REAGUJU). još ako uplate ktitoraaaa! ojsaaaaa!

  17. looooooooool stavili ste u odabrane reakciju koja je vec bila na onoj temi za gifove http://vukajlija.com/forum/teme/36434-gif-ovi-pro-level?strana=5#post_1712605

  18. Сосе, плагијатору!

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.