Prijava

Реакције су добар потез.

Oće li moći u skorije vreme da imaju omiljene reakcije na profilu pored omiljenih defki i postera?

Није лош потез, али ако због тога сајт оволико багује...јеби га онда.....

Auuuuu, tek sa hiljadu glasova? Mnogo je to bre...

Пиши дефке, ко ти брани...

Vidim da sada imamo tri reakcije po strani. Meni je pet komada bila baš neka fina mera, ovo mi se čini premalo. Je l' to s nekim posebnim razlogom promenjeno?

Agilni, povećali su dimenzije gifa, i stavili neki crni okvir. Ovako je bolje.

Oduvek sam hteo da iskostićujem temu.

Agilni, razmisliću o tvojoj primjedbi pa možda i vratim na staro.

E baš vam fala na objašnjenjima :)

ove reakcije su napravile baš suprotno, svi su mislili da će preljevati na definicijama a meščini da nije tako...

Oće li moći u skorije vreme da imaju omiljene reakcije na profilu

Auuuuu, tek sa hiljadu glasova? Mnogo je to bre...

Realno, stavite malo manje.

ove reakcije su napravile baš suprotno, svi su mislili da će preljevati na definicijama a meščini da nije tako...

Većina dođe da ih gleda, i kad skonta da treba hiljadu bodova, budem im jasno da je jednostavno nemoguće i odustanu. Bolje nego 50 za poster, to se da i skrpit' :)

Većina dođe da ih gleda...

Ostali gledaju slike Male Vidre na Fejsu, u ovim hladnim noćima mora nešto da nas ugreje lolo

ove reakcije nemaju zvuk? pretpostavljam da nemaju ali da pitam za svaki slučaj jer nemam zvučnike. a bile bi još bolje da imaju zvuk.

Bezveze je samo 3 po strani.
Svaki sekund moram da klikcem.

Rosoneri
Bezveze je samo 3 po strani.
Svaki sekund moram da klikcem.

Potpisujem. Iako već pomenuh ovo par postova iznad, sada mogu i da potvrdim da danas nerado idem da gledam nove reakcije, jer mi prosto više nije udobno. Pre nego što kažete da sam lenj čovek... jesam.

Slazem se sa Rosonerijem, jos meni mrtvacki net ocitava pola sata stranu...

Smanjen je broj po strani zato što papani ko što sam ja ne kače gif ispod 5mb.

Meni se ovo ne svidja i nepotrebno je totalno, eto.

Totalna kurčina. Jednom sam otvorio sekciju dok sam bio u buvari, i dobio dva napada epilepsije.