Prijava

jao Bruce, kako bih ja volo dimam odabranu reakciju
:trep-trep, pali pljugu:

I ja baš mislim da imam vrhunske erekcije, ali se bojite da odabirate kada ima seksualnih konotacija. Kukavice!

ha, zaboravio si da linkuješ!

Ja svoje ništa ne izdvajam, sve su mi jednake.

nisam, nikad ne zaboravljam link ako je tako mislim :)

Želje, čestitke i pozdraviiiiii...

Koliko vidim, ništa pametno više nema da se kaže na ovoj temi, tako da mislim da je stasala za jedan lock. Šta kažete, a?

Ništa? Okej.

Evo prošlo je neko vreme... Jel bila greška što je svima omogućeno pravljenje reakcija?

Sajt bi trebalo da se razvija. Da li je to pravac, hm?

Da li se tu računa glas moderatora ili samo glas standardnih autora?

Ne pravim takvu razliku. Ja gledam samo priznanja :)

Mislim da i nije bila tolika greska, koliko je napravljeno losih toliko ih je i obrisano, a cini mi se da je par autora sa manje od 1000 bodova dobilo odabranu reakciju.

Мислим да је била грешка. И даље је.

Velika greška, mnogo se izgubilo na kvalitetu, ali jbg.

I ja mislim .. ja sam morao da crnčim do 1000 poena da bih mogao da pravim ... sad se registruje, nađe gif sa golotinjom i napravi reakciju ... nije kvalitet kao prije

Pa vidi ovako gazda, da je kvalitet reakcija opao - jeste, možda dolazi više ljudi da prave reakcije ali je zato manje onih što dolaze da gledaju. Daj gazda cifre pa da ti kažemo da li je greška ili nije, što bi rekli "daj babo glavu".

Naravno, ovo je sa strogo ekonomske strane, sa strogo ljudske strane reakcije ovakve kakve su sad treba zaliti u bitumen pa zazidati u piramidu.

Crnigrujane, kakav bitumen i piramide? Nek idu na Dark side of the Moon

reakcije ovakve kakve su sad treba zaliti u bitumen pa zazidati u piramidu.

Samo kad bi ih cesce brisali moderatori bilo bi ok.

Има више смећа(много више) али има и пар људи који праве добре а до сад нису могли. Слабије се сад оцењују јер много више реакција излази па се затрпају оне добре али што се тиче посете контам да је порасла, јер сад сви могу да праве толико жељене реакције.
Мене то нешто и не погађа јер сам сконтао да треба да се држим дефки јер су ми постери крш а реакције само мало боље :Д
Ал сад кад гледам реакције гледам само одабране ко и постере. Контам да је модераторима сад посао тежи дупло :Д