Prijava

Ja sam piko Tekken 3, Duke Nukem Time to kill, Spiderman 2 i neki Bmx nešto nešto, ko mali. Nisam davo dedi da gleda dnevnik u pola 8 pa me keva šibala i gasila ps naživo, a ja ne stignem ni sejv da opičim. I dalje me duša boli kad se setim kako sam masu puta Spajdermena prelazio ispočetka zbog dnevnika lolo

Nisi igrao Atlantis? Ako imas ps 1 jos uvek vidi da je nadjes... Neces da se pokajes,igrica je jako mastovita i dugo se igra,puna je nivoa... :)

Nisam, nisam ni čuo za igru. Imam ga još uvek negde, valjda radi. Neam sad vremena, al imam osećaj da ću da ga iskopam i posvetim se malo staroj ljubavi :)

To... :) Imam sad dvojku,tj. moj mladji burazer i uopste nije lose,dosta su napredovale igrice... God of War me odusevio...

Kреш сви делови, Текен и Стрит Фајтер (узмеш Бланку и не може ти нико ништа)

A dobro, Kresa nisam naveo jer je evergreen... To nema ko nije igrao... :)

@Sindjelic88
Mene ni ne privlači dvojka, nit uopšte ostale konzole. Kec mi prirasto srcu, zanimljivo bi mi bilo jedino da igram te stare igre na njemu.
Igro sam i neku košarku, sad se setih, ne sećam se kako se zvala igra, al se sećam da su igrači skakali ko ludi i sa pola terena zakucavali, lopta gorela i tako te munje lolo

E,da ne znas mozda na kojoj konzoli je bio onaj Super Mario 3D? Mislim da je Nintendo 64,al' nisam siguran... Mamojebna igrica...

E,da ne znas mozda na kojoj konzoli je bio onaj Super Mario 3D? Mislim da je Nintendo 64,al' nisam siguran... Mamojebna igrica...

Jeste N64, nije konzola bila nešto popularna ali bilo je dobrih igara. Ima dobar emulator pa me i sad često nagovore da upalim Mario Kart. Za N64 su napravili i nastavak Ogre Battle, jedne od najboljih strateških igara za SNES i Playstation, tako da mi je konzola još draža.

Pripalio sam baš Ogre Battle pre par meseci u napadu nostalgije, igra je toliko dobra da i ne primećuješ koliko je grafika loša, najbolja vrsta.
http://www.dodaj.rs/f/2Y/1T/Oz2NUlv/54332-ogrebattlemarchoft.jpg

'Leba ti daj link za taj emulator...Ja skidao bar 5 komada pre par meseci i svaki je imao neke raspale bagove...

Za šta, PS1 ili N64?

N64...Sad moram da igram tog Maria pa ne znam sta da bude.Imam ja neki,ali sam maltene siguran da nije to taj sto sam igrao kao klinac...

Mada ako ti nije tesko i ako znas gde je daj i za PS1.

Ok, baciću ti čim uploadujem. Ima i par igara, javi ako ti treba pomoć oko podešavanja.

Vazi brate,hvala...Mozes link i na PVT...

Eno ti link na pm.

Mogu da ti dam i za PS1 ali tu ima malo više podešavanja pa ću da ti ispišem posle.

Ma ok,nema frke,kad budes mogao...Hvala... :)

Vjerovatno dvije najbolje Final Fantasy poslije šestice, sedmica i osmica portovane su sa PS1 na PC tako da ne morate imati emulator ako skinete instaler sa torrenta.
Ako već imate PS1 ili Emulator, onda preporučujem Shin Megami Tensei igre i Dragon Quest za ljubitelje RPG-eva. Obje franšize imaju super igre i na dvojci.

a ne volim japanske rpgejeve, isuviše su gej nekako.

A ima gejevskih to stoji ali postoje one ozbiljnije.
SMT franšiza npt. uvijek ima mračnu atmosferu i dobru priču a za Dragon Quest artwork radi onaj lik što je pravio DBZ (meni to dovoljno da igram pa da je gejmplej ka' u Super Mariju).
Ja više volim western RPG-jeve tipa D&D ali toga nemaš mnogo za konzole jebi ga.