Prijava

Tri emulatora sam skinuo i neće da rade. Traži neki bios 1001 fajl.

Tri emulatora sam skinuo i neće da rade. Traži neki bios 1001 fajl.

Bios fajlove ne smeju da kače na sajt jer bi po zakonu smeo jedino da uradiš dump biosa iz sopstvenog sony-a. Imaš ih zato po torent sajtovima.

Postoji odličan emulator za PS2 ali traži malo jaču mašinu. Većina igara radi, obrnuo sam final fantasy X i XII na njemu, i god of war.

Kako sam kao klinac peglao pepsi mena spider man crash , mortal i ostale i bilo je super.Kad sam uzeo dvojku prešao sam gomili igrica više ne znam šta ima dobro da igram, i sad su ga baš ujebali što toliko košta ps3 i toliko ne potrebnog komplikovanja, a ima igrica na koje bi se zabo i peglao ko lud.

Απόστολος

Aj dado, igro bi i ja, al mora da se ima jaka masina, kurcina. Si uspeo nesto? A za xbox? fight night round 3 sanjam da igram ...

Нисам, виш да нико не зна да ми одговори...

Црнигрујане, ај окачи емулатор за двојку и сајт де могу да се скидају игре кад већ знаш све то. Нема везе за машину...

A što ste nelordi i skidate te emulatore?
Što ne kupite PSOne ili PS2 dechxko?

A što ste nelordi i skidate te emulatore?
Što ne kupite PSOne ili PS2 dechxko?

Zato što ne moramo.

Eno ti pvt, Šomi. Tek sad videh da si tražio.

Ovo je jezivo komplikovano.

Ako neko ima volje neka napise ceo proces sa emulacijom, jer ja sam probo i zabo na nekom petom-sestom koraku ...

A što ste nelordi i skidate te emulatore?
Što ne kupite PSOne ili PS2 dechxko?

TAKO JE!

ja svugde trazim jebeni PSOne i bre nigde nesto povoljno.
(Zajebite limundo, ako oce neko da licitira umesto mene nek kaze)

A što ste nelordi i skidate te emulatore?
Što ne kupite PSOne ili PS2 dechxko?

Objasnio...kakav emulator kakve picke materine.,..ja pikam kuci PS2 :)

A što ste nelordi i skidate te emulatore?
Što ne kupite PSOne ili PS2 dechxko?

Realno ja imam i ps1 i ps2, nije isto ko kad igraš na njima i na kompu, loš trip. Odkad sam uzeo ps2 nisam igrao nešto mnogo na kompu.
Samo mi fali ps3.

Sirotinja ne bira.

Ja imam ćiku i PSone i dvojku, mlogo bolje nego emulacije. Emulacije su kul kad je u pitanju Gejmboj.

Pazi moj kombo.
Imam neki kabl što sam šopingovao za 200din da povežem komp i tv, uzeo za 50din produžni usb, uključim džoj, prebacim sliku na tv, instaliram se u krevet, i ne postojim. Nabacio sam zajeban emulator i sve svoje fav igrice, i nema me.

ja se sjećam da sam ko klinac igrao na PS1 "Acecombat 2" i "Heart of Darkness", super igrice obe, prva avionske borbe, druga kao neka 2D horor avantura.

http://img43.imageshack.us/img43/2087/55434613.jpg
ето вам још неки хитови са пс1 па скидајте

Atlantis , Driver 2 , Pandemonium ... To su diskovi koje sam ja ,,izlizao" ... :D