Prijava

Videh da je par autora izrazilo želju za ovom temom.
Stoga, imate tačno 1 sat da napišete šta vam to smeta kod ovog moderatora.

Imajte samo u vidu da sam na ovoj temi izuzetno tolerantan. Pišite šta želite.
Ali ipak, ukoliko se nađe vređanje i psovanje meni bliskih ljudi ili autora, neću ni sekunde razmišljati pre nego što kliknem na ban dugme. Ova tema je samo za kritikovanje mene lično i mojih poteza.

Počnite...

Брате мили, претерујеш. Врати нам Вулајлију. Само толико.

Правите спрдачину од сајта.

Врати нам Вулајлију.

http://www.fairfaxunderground.com/forum/file.php?40,file=22479,filename=attention_whore3.jpg

Atenšn hor forevr aloun.

EDIT:

Слепи Ретард

Брате мили, претерујеш. Врати нам Вулајлију. Само толико.

+1

Само једно, Костићу зашто си бановао СтефанаКостића ? :)

Врати бонжито и супер си лик.

Ukratko sve mi smeta, abdiciraj.

Брате мили, претерујеш. Врати нам Вулајлију. Само толико.

ne mogu da tvrdim ništa pouzdano jer nemam dokaza a iznositi optužbe bez dokaza je bespredmetno

Niste ič originalni. Samo se ponavljate.

Prećeruješ decxko! Otključaj jebanje!

StefanKostić
Niste ič originalni. Samo se ponavljate.

jel ova tema da pljujemo tebe, ili ti nas? zasto si otvorio temu samo za sebe decxo?

Било је смешно кад је Сос отворио, ово сад је срање, закључај ово и ај неку касветну тему да смислимо.

Izvini, nisam imao gde da istovarim ovaj đubar, pa evo ovde ...

Podvučeno žutim

ŠTA SVE MOŽEŠ NA VUKI KAD SI PRVI

Tribute to Straja - autor do jaja ...

P.S. Tebi lično ništa ne zameram, osim što nisi onomad hteo da mi daš trajni ban kacam tražio ... I VIDIŠ ŠTA SI MI NAPRAVIO, DECXKO ?!? ...

P.S.2 ... Za đubar si sam kriv jer si otvorio backdoor pa su virusi uleteli ...

Kostiću, mislim da si O.K. decxko, vidim da ti je stalo do sajta, radiš i to, samo nekad tvoje ponašanje predstavlja linearnu kombinaciju sledećih faktora: 1.) uplakano dete koje kad mu neko otme loptu, u naletu inata uzme pa je samo izbuši, 2.) kao vlasnik tezge na pijaci kad posle prvih zarađenih sto 'iljade ojra zapeva u suzama "Uspeo sam u životu ja sam dete srećeeeeee" sećajući se bivše ribe koja mu slomila srce i ostavila komplekse (u tvom slučaju Blek Hol) i 3.) emo momentisanje. Preboli ove dečije boljke i bićeš mi veoma kul lik, sad si samo O.K.
EDIT: Moderisanje na Vukajliji je samo ažuriranje bitova na tamo nekom serveru, ništa više.

P.S. Srećan 8. mart Stićko! :*

Moderisanje na Vukajliji je samo ažuriranje bitova na nekom serveru, ništa više.

Uuuu, kako jako rečeno.

E, da. Kosta, dobar si lik, sve 5, ali ti nikad neću oprostiti što mi kačiš u pvt slike pedera. Pičko moderatorska! :)

Брате мили, претерујеш. Врати нам Вулајлију. Само толико.

To. I nemoj da banuješ zbog nečega što je dozvoljeno... Kao na primer kepsovanje na četu.
I jebanje.