Prijava

Екстра, таман сам се био помирио да је свеједно да ли си у браку или не због породичног закона, кад оно ЗОН кобјаснијо против брака.

Фејзе, драго ми је што си поделио са свима нама своје интимно искуство које нема никакве везе са темом. Очигледно да је овај форум постао социјална мрежа. Штета, некад је био кул.

да ли бисте одјебали кеву и ћалета за неки виши циљ? жену или мужа претпостављам мало лакше? што то јбт?

Виши циљ сам добио, ал сам касније схватио да није то био виши циљ.

?

То се не зове виши циљ. Небитно, жена је у овом контексту члан породице, што сумњам да је у твом случају.

У породици се уче важне вредности где се зна да је :
отац - глава куће која штити породицу,
жена - радна снага која служи глави куће у добру или злу,
деца - будућност породице,

Не могу. Имам кондилом :/

Иди спаљуј то, неће нико хтети породицу са тобом да оснива.

Породица јер је ипак лепо кад седнете сви заједно па оговарате фамилију и смејете се.

Zato što je robovlasništvo ukinuto.

Zbog osjećaja pripadnosti nekoj grupi. Ta potreba je jako stara, pa je kroz vijekove napredovala do samog vrha na ljestvici ljudskih vrijednosti. Kao mališanu ti treba neko da te hrani, obuče, školuje, kurcipalci...Posle malo poodrasteš, pa ako su u djetinjstvu bili fini prema tebi, iz neke kurtoazije im vraćaš istom mjerom. Vremenom to sve počinje i da ti se sviđa pomalo. Onda se jednom napiješ i svršiš unutra. I tako u krug. A i porodični roštilji su jebeno gotivna stvar.