Prijava

Nešto sam se zezala po netu, i nabasala na ovo, običaj sa venčanja: Something Old, Something New, Something Borrowed, Something Blue.
Po ovom običaju mlada mora da nosi na sebi na dan venčanja:
- nešto staro
- nešto novo
- nešto pozajmljeno
- nešto plavo

Pa sam rešila da napravim igru.
U svom postu venčavaš lika ili likušu iz prethodnog posta sa nekim drugim članom vukajlije SUPROTNOG POLA!!! (znam vas ko zle pare, da vam čovek prst, vi mu uzmete jetru).
S time što nešto staro i nešto novo može da bude bilo šta, nešto pozajmljeno mora da bude poklon od tebe, a nešto plavo mora da bude nešto neobično, da ne kažem, pervy. :)
Neka HETERO igrica počne!
-Meni je stvarno krivo, što moram ovoliko da urlam STREJT u posti, ali na Vukajliji se ovih dana samo o paradi priča, ako bude neko pokušavao ovde da venčava gej ljude, zamoliću nekog moderatora da obriše celu temu. :(

Naravno, što priča oko venčanja bude bila detaljnija, to bolje. :)

Evo ovako vencavam te sa Dzimijem...

Staro: moja baba, novo: danasnji Kurir, plavo: kutlaca pa vi vidite sta cete s njom..., a poklanjam vam: tiket na koji sam juce pao, moz da radite bas zanimljivih stvari sa njim...

(I pronounce you frootbasket and nutcase...God have mercy on your souls)...

na srpskom:
Zamislite Ckalju kao Jovancu Micica...i kandilo: Ti rodi sina, Emanuila :)

vencavam te sa Sanom, da se devojka malo smiri na selu, tj da se smiri bura oko nje...poklace se momci ovde na Vuki zbog nje, pa je ti vodi malo da joj se zarumene obrascici...i dupence zaokrugli;))))

Staro - mesalica za malter da se sana ugleda na istu i omoguci ti nezaboravne trenutke ,,tjelesne naslade,,

Novo - Singer masinu za sivenje da se ti ugledas i omogucis joj - sta? - naravno, nezaboravne trenutke ,,tjelesne naslade,,

Plavo - dedino stakleno oko sto mu ispalo kad je zakovrno ocima pa vise nismo mogli da mu ga uglavimo

Poklanjam vam - deo gaca Kijanu Rivsa sto sam ih ulovila na premijeri Matriksa...miris je jos ostao, drzim ih u kesi...

Proglasavam vas za muza...ejjjj!!! Vlajkooo!!!pa ne drapaj je ovde pred svetom!!!Stani, Vlajkoooo....Jao, ljudi, vid coveka!!! Pusti joj sisu, Vlajkooo!!!

slazem se...vidim da je sve po starim obicajima...mlada je smerna i cestita...
mladozenja takodje...

tebe elenno kerko...te vencavam saS dusana jer nije red da on neozenjet ostane.
Daklem, momak je visok, ti si niska, pa ce porod da ispadne kako treba. A covek ima i usavrsen skill (znamo koji).

Staro - hleb od tri dana i ajvar od prosle godine. Da prezalogajite.

Novo - jorgan, kakva je to svadba bez jorgan...

Plavo - FK Celzi (od kuma Romana)

A od mene - prazna limenka amstela koju sam upravo pogledao...

Nek je srecno...i nek prva bracna noc traje dve nedelje :)

e sad ispada da ja moram u jos jedan brak :) pravi sam trener Tuluza...ovaj Kazanova...odlazem postovanje ovde dok se ne zazelim novog vencanja...

a sad ocu jos jednu zenu...Shana se zasad ne buni.

Vlajko tebi malo jedna ženidba :)

@DLZ
Aha...pa cim opalim jedan komentar mora se zenim u sledeci...takva igra...

tako da i ti stajes na ludi kamen...

vencavam te sa Mesjom jer svi crnogorci zude za dominantnom zenom...

Staro: avan

Novo: Nokia N456

Plavo: Masne bojice.

Od mene: Kuvar - kupus na sto nacina...za zeceve...normalno.

Nek vam deca budu fakultetski obrazovana.

Vlajko, ja te zenim sa Dominom, ali posto Pravoslavna Crkva brani poligamiju (relativno sam siguran ;)), ja sam zavrsio brzi kurs za imama, pa cu da te poturcim :DD.

Vlajkoseljace, imenujem te Huseinom Kaurinom. Merhaba, Halal ti Alejkum, selam, selam, kobasica, mocarela.

E sad, ovo plavo, pozajmljeno, novo, staro, to nije nas obicaj, aratos s tim!

Nas obicaj je nesto azurno, nesto taze, nesto... poHzaHAJmljeno i nesto... staHAro.

nesto azurno: ev ti jedan azuran Kuran, da se obrazujes i ti i tvoje dvije caHAve, kad ste vec prestari za medresu.

nesto taze: ev ti taze prase, ka ljubimce, nemoj Alah da te nanese pa da ga zakoljes, inace ima da preteram kad bude bilo obrezivanje!!!

nesto pohazahajmljeno: pohazajmicu ti svoj... turban! Za vencanje!

nesto staharo: paa... moj turban je star!

Eto tako! Selam vam se Dzenetom! Alah, alah, alah se uvalih...

PS: Napominjem da ovaj post nije imao nameru da se ruga islamu, nego je imao cisto saljivu primenu.
Ja smatram da Bog ima smisao za humor.
Mislim, pogledajte crvenoguze majmune.

hahahahahaha...

@Husein Kaurine iliti Vlajkoseljace, ja nisam niska,ali fala ti na Dusanu,kao visokom deliji iz zemlje Srbije, i postenom coveku i domacinu...Sad ce nam deca ispasti previsoka pa necu za njih moci da nadjem odecu u kineskom trznom centru, sto me brine, i rasplakuje...:( No, kako si presao na islam, ne znam mozes li decu da krstis u crkvi..pitacu popa Lakija, sacekacu ga ispred teretane:))

Ajd, ziv bio, kume!

Alejkum ti selam, mada nisam siguran da muslimani kumuju, al dobro sad.
Nego ja bi da me neko ovde zeni, jel moze to da se sredi ili sta?

E, Otaku, kad si se lepo tu namestio, ženim te sa Mirjanom the Great. :)

Staro - Vaza iz dinastije Ming.

Novo - Staklena kugla sa maketom kuće unutra, koja kad se prodrma, napravi sneg.

Plavo - Kristalić NaOH.

Od mene - Stari Bingo listić.

Alal vam svadba. :)

eh, steta, htela sam ja da vencam Barracudu XD

za njega predlazem NASTY25

Тебе не знам па могу да ти дам неког као што је целт...
-Старо: Тастатура ми је на полици већ дуже време...веома је стара и неупотребљива
-Ново: Сваки дан нова паклица монте карла...
-Позајмљено: Цоуп оф теа
-Плаво: Цела ми је соба окречена плавом фарбом
И брзо деца да вам праве проблеме

надам се да сам добро обавио овај посао јер ми ништа не иде у задње време...?

Nisi.
TO MI JE ZENA BRE!!!
:)

treci ce ti bude mnogo
ajd i ja da se udam, gre'ote 'vako mlada i perspektivna usedelica da ostanem
al evo za vas trojni brak pokloni

nesto staro: moj stari bicikl, malo zardjao, al jos moz se jase (ako oba muza otkazu)
novo: moj novi projekat :D
pozajmljeno: brisko (da budes prava domacica)
plavo: JK, pa vi vidite sta cete s njom

Udajem te za Ludog Psihijatra.
Nesto staro: otirac za noge moje komsinice koja je isto stara al ti nju na zalost ne mogu pokloniti.
Novo: Nova cetka za kosu da cetkas svog muzica.
Pozajmljeno: Ljubicasti sal koji pozajmih od JTU
Plavo: kliker staklenac

Zelim vam puno pacijenata da podignete sebi kucu na sprat i gajite decu u dvoristu sa bazenom i kucicom za pse.
Ziveli!

super, psihijatar dobio pacijenta...
Ziveli!!!

OK, ja se ženim sa Ma'at, pa sad da vidimo :
- našto staro : sablja mog pradede iz 1941. za zahvalnost što je tada razbijao demonstracije
- nešto novo : moja vozačka dozvola
- nešto pozajmljeno : jugo od babe
- nešto plavo : dobra stara ljujljaška za odmaranje u dvorištu - ligeštul