Prijava

Ђока Бомба нема 300 поена, пиши Стивена.

Допуна: Манијаков пост у складу са ником :Д

deder dijete i mene upisi

manijak popišan, stiven ispravljen, ostale pprijavljujem laganini :)

Oću i ja da otresem ove pičke, prijavljujem se lololo

mislim da ću skratiti vrijeme prijave, do sutra u ponoć, da ne bude previše posla za mene i (khm!) druge moderatore :)

Lulo, ako prijave budu do sutra, kad će se onda otprilike pisati prva defka?

Pitam iz razloga što ne koristim net preko vikenda, tek od nedjelje navečer bi mi pasalo.

A ako će se pisati i za vikend, nije problem, mogu ja doći da poderem konkurenciju lololo

Oću ja, oću ja, oću ja, oću ja, oću ja, oću ja, oću ja, oću ja, oću ja, oću ja, oću ja...
AAAAA učitelj'ceeee! :)

Lulo, ako prijave budu do sutra, kad će se onda otprilike pisati prva defka?

Pitam iz razloga što ne koristim net preko vikenda, tek od nedjelje navečer bi mi pasalo.

A ako će se pisati i za vikend, nije problem, mogu ja doći da poderem konkurenciju lololo

prijave su do sutra (već sam izmijenila prvi post), a izazivanje do subote u ponoć - pošto tu treba možda više vremena zbog ovih pravila da ako te slabiji izazove da ne moš da odbiješ, ne znam, i meni je konfuzno :)
onda tek dogovori o terminima pa ne bismo ni trebali početi prije nedjelje naveče

Ево ја се пријављујем и истовремено изазивам Шанзама, пошто ме је скоро набијао на неки курац. Па да видимо чија мачка црну вуну преде.

A kako ce se gledati pobednik? Ne bi bilo fer prema nama unknown autorima da se samo gleda skor, jer nemamo pratioce. Mada me upisi u svakom slucaju.

Utefterite i đedinu Luksa.

prijave su do sutra (već sam izmijenila prvi post), a izazivanje do subote u ponoć - pošto tu treba možda više vremena zbog ovih pravila da ako te slabiji izazove da ne moš da odbiješ, ne znam, i meni je konfuzno :)
onda tek dogovori o terminima pa ne bismo ni trebali početi prije nedjelje naveče

Super onda, taman mi tako i paše... A i bilo bi bezveze da počnemo vikendom, izjalovilo bi se to. Znaš kako Čkalja kaže: "Ne počinji petkom, ni vikendom" :D

Јеботе ја за сада први носилац. :(

I ja da se zapljunem

Aj pisi i mene.:)

međede nekvalifikovani, nemoj da ne čitaš prvi post! :)

A kako ce se gledati pobednik? Ne bi bilo fer prema nama unknown autorima da se samo gleda skor, jer nemamo pratioce.

na kupu se to rješavalo jednočasovnim trajanjem duela, pa je bilo i veeelikih iznenađenja. zato vam i rekoh - slobodno još neke komentare i sugestije u vezi s ovim ostavite