Prijava

Hm, hm. Treba nam svima ista verzija igre, zgodno bi bilo da domaćin bude neko sa statičkom IP adresom, i naravno neki dan bez obaveza i sa lošim vremenskim uslovima. :)

временски услови нам иду на руку, дан без обавеза не би требало да буде проблем члановима овог сајта, скинемо исту верзију зачас, а што се тиче статичке ип адресе, надајмо се да је неко има :)
Ајмо, ајмо, турнир у херојима!!
Победник добија уметничку слику Моћни горгон убива аждаху, акрилик на платну, 40х60 и јефтино домаће пиво у сопственој тежини.
Пријавите се овде!

Prijavljujem se!

j0hnnykv@hotmail.com , addujte me ili preko PVT-a, svejedno.

prijavljujem se,msn:zevonja@hotmail.com,pvt,zevonja@gmail.com kako god :)
sto se tice domacina,ja imam static,samo ne znam kako bi moj net podneto 128kbps je upload,mda cini mi se da je to dosta z apoteznu strategiju..

одлично! ајде док нас је мало да уговоримо правила, па да касније пријављени чланови могу само да пристану на услове или да не пристану :)
верзија, величина и врста мапе, бирање хероја, трајање потеза, заборавила сам шта још треба... дајте предлоге

Што се мене тиче, мислим да је довољно за почетак
-да скинемо нпр. "Heroes of Might & Magic III: Shadow of Death" да не би превише компликовали са експанзијама
-тестирамо да ли ради преко Хамачија и проверимо да ли је стварно неопходна статичка ИП адреса (мисим да није)

То је најважније јер треба покренути игру, а подешавања у игри да средимо тек онда кад остваримо мултиплејер гејминг. Јел ок?
И да, нисам неки игpач, не иживљавајте се. :)

Боље скините Heroes III Complete, аутоматски је печован на 4.0 верзију, која поправља неке ствари...

ево ја сам приставила да се скида овај торент http://www.mininova.org/tor/328336 , проверићу како ради па га скидајте онда ви. ја се уопште не резумем у онлајн играње, требао би неко паметнији да се постара о томе у сваком случају.

Ja se isto prijavljujem, ako nešto treba PVT-ujte me, imam averziju prema real-time internet komunikaciji. :)

I ja mislim da statička adresa nije neophodna, ali reko' da budemo bezbedni od nekog uroka. Ja imam Senku smrti 3.2, to bi trebalo da bude kompatibilno sa ovom Complete 4.0.

Možemo prvo da vidimo koliko nas ima, pa onda da znamo kolika nam mapa treba i ostale zavrzlame. :)

Тетка Дрол, морамо мало да комуницирамо овде да би топовали тему, треба нам још играча :)

Ma jok bre, ne morate da komunicirate uopste. Neka vam je u vrhu dok se ne okupite pa cemo je posle skinuti.

:)) хвала прсте

Спори сте! Дај мало да вас мотивишем. :)
http://www.juegomania.org/Heroes+of+Might+and+Magic+III+Complete/fotos/pc/2/2489_t/Foto+Heroes+of+Might+and+Magic+III+Complete.jpg

http://img146.imageshack.us/img146/6534/homm3problem25rx.jpg

Спам на страну, Змио, јеси скинула то и је л' ваља? Да знамо да л' ми да скидамо. :) Ако јок, имам ја један линк, да пробамо то...
Кол'ко нас ово има? Четворо?

Deluje sasvim ok, osim što se gasi (i ne odlazi na net, ništa se ne dogadja) kad izabereš multiplayer/online service, poslednja opcija, komp povezan sa planetom Zemljom, verujem da to nije ono što nama treba a možda i grešim...

Ево, Тетка Дрол и ја успесмо да се нађемо и чак мало одиграмо. :) Гуд Њуз, зар не?
Треба вам Хамачи (Hamachi), бесплатан програм, инсталирајте, нађите собу KNG!, password je KNG! Tamo ћемо се већ договорити јер у склопу програма има чет. И да, 'оћемо да одредимо кад се игра или шта? Будите спремни на дуг меч јер чекање да противник заврши круг стварно може да потраје.

Jest', odigrasmo nekih pet krugova. Možemo se sve dogovoriti i ovde, ovde ne moramo svi da budemo na netu u isto vreme. :)

Još treba da proverimo da li se zaista slažu 3.2 i 4.0 verzija, ili treba da skidamo ceo onaj torent.

Ja od petka mogu kad hoćete, a sad ne mogu ni da proverim, nisam kući. Potez moramo da ograničimo na minut inače ćemo igrati danima

ja cu sutra imati igricu,i skinucu hamachi tako da mozemo da se sigramo od sutra,takodje sam free za vikend :)

FRKA! ne rade mi heroji:/ skinuo sam sa nekog rapida 130mb rarovani iz dva dela,dzoni mi dade juce link,raspakujem,instaliram,ali ne pokrece,zapuca ga.. probao sam da trablsutujem,ali ne pali ni virtualization sa winxp(inace sam na win7 64bit) da li je jos neko odatle skidao ili ima je imao slican problem?

Ево ти линак за торент Комплит едиције, иста подржава Висту, па не би требало дима проблема са Седмицом.
http://www.mininova.org/tor/328336