Хероји моћи и мађије 3

  1. Jeste, ali taj je još skromniji od prethodnog.
    Ajde pomoć još jedna - Svi artefakti imaju reč Dragon u sebi. A vi ih samo nabrojte. :)

  2. А јао да, и онда добијеш неке змајеве као бонус у борби?

  3. Razočaravajuće loš efekat, ako se uzme u obzir broj artefakta.. Imunost na magije (osim 5. levela) i +6 na sva četiri primarna skila..

  4. Aaa jooooj. To je onaj gde ide ono Robin Hud odelo :))) a ne znam kako se zove, ima nesto dragon. Znam za mac, red dragon flame tongue valjda, a ogrlica je bodljikava ona i ima dragonbones za noge. To je sve cega se secam.

  5. Има и прстен -квајт ај оф драгон, орглица од зуба, капа исто, и онај зелени штит и армор.
    А то са екстра змајевима је онда у ВОГ-у изгледа.

  6. A kako ste kupovali cudovista? Prvo kupovali sve pa ih apgrejdovali ili kupovali jednog pa ga apgrejdovali i sve tako, ili neki poseban sistem?

  7. По потреби :) Једино неапгрејдоване бехемоте, после поражавајућег искуства с њима, никад више :)

  8. Imaju 2 prstena, stil aj i kvajt aj of dragon, kapa, ogrlica, štit i ono preko torza što se nosi (zablokirao mi mozak), ono za stopala - dragonbone greaves, mač i robin hud odelo, što je rekla neduhovita. :)

  9. Što neapgrejdovane fuzzy wuzzy-je? Meni je Stronghold generalno odličan!

  10. Uvek sam jurila robin hud odelo kad sam igrala sa rampratom, nekako sam htela da ga picnem u skladu sa zamkom hahaha :)
    A zajebano da prvo sve kupis pa ih apgrejdujes, ja probala par puta, nema para nikako.

    Edit: staklena, oklop je ono preko torza :) valjda

  11. Не знам, много су слабији. Неапгрејдовани смањују дифенс противника на 60% а апгрејдовани на 20 јбт :) А и у хелту велика разлика, 160/300

  12. E to! Kakav kreten, setim se na engleskom, a zaboravim da prevedem. :D
    Ajd postavljajte pitanje.

  13. аххаха колко је дојајно водити овакав грлс ток :)

  14. 'Ajde ja sad. Koga tacno treba da pobedis da bi dobio 50000 zlata i 4 relic arifact-a?

  15. То је она најјача? 5 црних, 6 златних, 8 црвених и 9 зелених, тако некако

  16. čitam, uživam, a možda ću i da izdrkam. ovo je raj! (ne raj kao pravi raj, nego pravi raj kao onaj pod magični u herojima što nije ni šuma ni pustinja ni trava, nego raj, ona banja)

  17. Jes ta. Samo je 7 crvenih i 8 zelenih :)

  18. аххаха вид овог упирамиђеног :)

  19. Kontam da nema nijedan zamak u obliku piramide u celoj igrici, pa je opet opstala. Čudno... :)

  20. Stavio piramidu i na avatar u duhu one teme haha :)

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.