Хероји моћи и мађије 3

  1. :)) има у вогу нека пирамида. Бориш се против мумија и добијеш оне кљакаве големе ваљда.

  2. Има и у оригиналу. Бориш се против 10 дајмонд и 40 голд голема за спел петог левела.

    ЧИТАЈ : Буђави секрфајс у 90% случајева. :)

  3. Uh, oni me nerviraju. Previše su spori. Mada kad je neki bitniji okršaj, jedino mi oni ostanu na broju...

  4. То нисам видела двапут :) А има негде, јес

  5. То нисам видела двапут :) А има негде, јес

    Има у оном дифолт сценарију - Ол фор ван, мислим да се зове.

  6. E da, sad me wojtek podseti: Koja vam je najbolja magija 5. levela i zašto?

  7. Ja ne znam sta je VOG :), ali ima u originalu piramida, sto rece wojtek, za magiju se boris i gubis dva Luck ako nema cuvara.

  8. Дименжн дор. јасно је зашто ваљда :)

  9. Имплозија - јуначки демиџ, пре свега.

    Ове остале су сумњиве употребљивости.

    Самоуверено тврдим да је мас слоу најбоља мађија у игри.

    ЕДИТ : Дименжн дор је чит. :)

  10. Самоуверено тврдим да је мас слоу најбоља мађија у игри.

    Апсолутно се слажем.

    Имплозија је кева, ал ја сам је толико арчила да ми се огадила

  11. I meni implozija.. Bolja mi je od svih onih summon elemental, uvek su me te magije nervirale :)

  12. Брате, јебао те Изра и ти некромансери више, треба три сата да ти бацам имплозију на те костурове

    :)

  13. А овако иначе? :) Ја највише волим да бацим берсерек и да их гледам како се кољу ко дебили :)

  14. Mass slow? Šta znam, meni se više sviđa mass haste, da stignem do protivnika i razbijem ga pre nego što pobegne. :) Mada, uvek biram tactics za skill, tako da i mass slow može da prođe u tu svrhu. :)

  15. :) Ја сам имала ту несрећу да највише играм са једним другаром који није знао ни за шта друго осим за некромансере. Ишо ми је на курац и и дан данас мислим да не зна да игра хероје ал ме побеђивао момачки јбг :)

  16. Си, зависи од случаја - некад је мас хејст бољи, ал ја углавном играм одбрамбено, на стрелце, па бачим слоу и лагано их потпрцкујем док не дођу у домет неке јуначине.

  17. Ja i nemam omiljenu ovako inace, ali Blind mi je mnogo dobra, jos kad je ekspert milina, napadam jednog po jednog :)

  18. Изра/Видомина/Галтран + Некро амплифајер + анимејт дед = флоулес виктори. :)

  19. Mada, to što wojtek kaže.. exp. earth, exp. tactcs, mass slow i town portal. I shackles of war... :))

  20. :) Мрзим Изру. Је л се и вама чини да она има намањи корак на мапи од свих хероја?

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.