Хероји моћи и мађије 3

  1. Једини нови Хероји које признајем су ови.

    Сад, колко сам чуо, главни програмер се оженио, па пројекат стагнира већ три године. Било би кул да наставе.

  2. Костоломы. Носороги. :D

    'Bem ti ruski, "горная чаща" je planinska šuma. :)

  3. Uf, ne usuđujem se to ni da pokušam, valja završavati fakultet...

  4. лололололололо болес`

  5. Баш фино што си оживео тему. Стаклена, каћемо да одвојимо дандва за један обрачун? :)

  6. Ja nigde ne vidoh gde moze da se skine ovaj mod. Sad sam tuzan.

  7. Ako neko hoce da igra online , HMM 5 ili HMM 3 neka ostavi komentar pa da se malo nadmecemo po turnovima :D

  8. Ја бих играо, ал кад свршим с испитним обавезама, што ће бити тек за две недеље.

    ЕДИТ : Тројку, нарафски.

  9. Vazi onda kad prodje rok , igramo :) Morao bih da nadjem 3u da se malo podsetim posto trenutno igram 5 :D

  10. au haos igrica,secam se znaci na pentiJum kecu sam je igrao,jedina igrica do dan danas koja je uspela da me natera da ustanem ujutru mnogo rano samo da bih je igrao :D
    omiljeni zamak Rampart,jedinica elfovi :)
    mogao bih da je instaliram opet,taman sam na raspustu :s

  11. Reših da je instaliram ponovo,nisam je igro par godina sigurno, pa naiđoh na problem:

    zaboravio sam da je igrica 800x600 i da nema opcije za promenu rezulicje. A koristim win7, plus wajdskrin monitor 19', pa bedak...e sad, da li postoji neki peč koji rešava to, mogućnost promene rezulicje ili bar sa 16bit na 32bit?
    Našao sam jedan peč, ovaj,al ne mogu da pokrenem sigru, kaže fali neki dll fajl...

    aj, znam da znate:)

  12. Јел може преко нета да се игра? Ако може, дај линк да скинем гајби па да пегламо кад је досадно.. Мада, нисам играо башшш башшшшш дуго..

  13. može može jel imaš instalirane?

  14. http://thepiratebay.org/torrent/3309324 ovo ti je link za igricu, nema instalacije samo raspakuješ i pičiš a posle ću i za server da ti dam link kad to obaviš lolol

  15. До јаја, па ћемо да грувамо ако нисам заборавијо лололо

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.