Хероји моћи и мађије 3

  1. Ja sam instalirao ponovo, spreman sam za igru, ako hoćete da igrate. Samo, nikad nisam igrao preko interneta, pa nisam upoznat sa načinom povezivanja. I samo da dodam, Dungeoni su mi "najkulji" i sa njima igram 90% partija. :)

  2. Sto se tice nastavaka, cetvorka me razocarala, to je govno neopevano. Petica dobra, ali nema tu dinamiku, sve je nekako sporije.

  3. Можемо да организујемо квиз о познавању хероја на овој теми, да се такмичимо ко је већи горгон. А?

  4. Ili šta mislite da se dogovorimo oko jedne mape, dogovorimo rok par dana, svako igra za sebe kad mu/joj odgovara, pa na kraju da uporedimo rezultate?

  5. Protiv kompa? To je malo smor štajaznam

  6. Pa jeste, ali ne znam da li si probala nekad da igraš onlajn multiplejer... To mi je još veći smor. Igrala sam XL mapu sa dva druga, ostali smo oko 10 sati. Najgore je kad već imaš i dosta vojske i ozbiljnije su bitke, igraju se po 5-10 minuta, a ti čekaš na red... Jbt, kad sam ustala sa stolice, nisam znala u kom veku živim.

  7. hahaha da, traje predugo i kad igraš manju mapu sa dva igrača, ništa od toga.
    Pa ne znam, možda bismo mogli nešto da smislimo, meni nije teško da igram uopšte :)

  8. I ja sam za! Samo ne znam detalje oko umrežavanja, znam da smo išli preko Hamachija, pa da nije moglo nešto dok ovaj što je bio host nije podesio, e sad, jebem li ga, ne znam šta je tačno bio problem. Pa ako se neko razume... :)

  9. Gameranger. Na sajtu skineš program i onda sve ide samo od sebe. Ne sećam se sad najbolje ali radilo je kao podmazano.

  10. Šta god, samo da funkcioniše. :)
    Evo, pozivamo ovom prilikom i ostale zainteresovane za onlajn multiplejer partiju!

  11. Ajmo ajmo! Ubijmo i ovo malo života što možda neko od nas ima :)

  12. Можемо да организујемо квиз о познавању хероја на овој теми, да се такмичимо ко је већи горгон. А?

    Која јединица петог левела има највећу одбрану и колко? :)))

  13. Само ме потсети како иду левели. Пети је беше бехемот, титан и остали? ЊоГ или основни хероји?

  14. У ЊоГ-у има осми, ал је срање. Рачуна се основних седам. Ти што си их поменуо су седми.

  15. Ја мислим да је Ђаво, нисам сигурна колико, 21, 22 тако нешто

  16. Пети левел, шта сте се уватили за седми. Не Џаволи, Анџели, Бехемоти и слично, већ Монкови, Дендроиди, Горгоне итд.

  17. :)) а сад видех да се пети левел тражи. Неам појма. Горгон, 15 рецимо :)

  18. Горгон, шеснес. :)

  19. Уау :) Дај немој тако тешка питања, ко се сећа баш тих детаља :)
    Ево питање. Који херој једини има 3 почетне особине? Знате како сваки има или две бејзик или једну адвансд, е овај има једну адвансд и једну бејзик :) Ко је то?

  20. Јооој, беше неки варварин?

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.