Хероји моћи и мађије 3

  1. Ma jebeš ti 6, Dvojka(u DOSu) i Trojka zakon! Jedanes godina igram tu igricu! Trojku najviše! Jel ima neki duži staž?

  2. Ah kad se setim, bem ti koliko sam ja to igrao, posle trojke nijedni heroji nisu bili ništa više od proseka. Najviše sam igrao sa akademijom i onim herojem Solamir što mu je chain lighting bio specijalnost i nabavim onaj pendant da moje jedinice bude imune i rokaj. Evo sad se uživim kad se setim.

  3. Најјачи хероји су Ајвар, Исра` и (П)Аламар. :)

  4. Igrao sam i naširoko i naduboko. Pa mi je pao sistem, i sve se izbrisalo, i nisam je ponovo instalirao. Sad mi se vraća nostalgija. Moram je ponovo instalirati. Najlepših šest godina mog života. :)

  5. Хероји тројка закон, играм и дан данас у ЛАН-у са ортацима, ово после је све ШИТ тешки.

    Углавном бирам хероја на почетку који има логистику, тј. кретање. Монере, Гунар... уз експерт логистику и патфајдинг, крећу се после као ненормални, још кад имаш оне рукавице и бутс оф спид... хехе :)

  6. Najlepših šest godina mog života.

    :))

  7. ljudi, aj neku kolektivnu partiju da opikamo, onako zverski, XXL mapa sa sve andergraudom! :D

  8. TO bi trajalo ceo dan!

  9. pa šta?
    kao nema se vremena za herojčiće? :)

  10. Трајало би пар дана заправо :)

  11. count me in za tu partiju heroja =D ja sam stari heroes freak

  12. Трајало би пар дана заправо :)

    Trajalo bi par godina zapravo :)

  13. ma koliko god traje - nek' traje, biće strava!

  14. Ma jos gubim vreme ko lud sa tim. Sa ortacima nakupujemo pivo, sedimo i igramo dok se ne zavrsi partija, pa ako se zavrsi danju idemo da igramo fudbal, inace idemo u grad.
    Ima taj "Jos samo jedan potez" efekat, jednostavno ne mozes da prestanes.

  15. Rekoh nekada davno, a evo i opet, ako bude organizovana neka partija, računajte i mene. Kako bismo se povezali? Preko hamachija ili ima bolji način?

  16. ја видим овде све старији играли хероје...моја генерација је била превише заузета играњем кантера и осталих говнарија да нису ни обратили пажњу на хероје, почео сам да их играм са једно 8-9 година(сад ми је шеснес') нисам их играо дуго али се имам на цд-у и увек ми је при руци.па ако има нека организација рачунајте на мене.
    оне нове хероје(4,5) што су изишли пре коју годину не готивим нешто али тројка ЈЕБЕ!!!
    иначе готивим оног ајвора(ако се тако зове бем ли га)

  17. Ајвар д херетик, специјализација интелџенс. Он је једина ствар која ваља код Инферна.

  18. ajte ljudi ako ima neka organizacija da se okupimo i da malo zaigramo...

  19. Nisam potegao taj kult jedno dve godine, ali bude li, skidam, instaliram, igramo!!

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.