Meni se ne sviđa!
Ali zato... http://www.smedia.rs/vesti/slike/news_14264.jpg
Provokator,a?
Do srži... :)
Ko je stavio cudnu sahovsku tablu na zastavu???
perinho, 2026-06-23 22:47:40 +0000
bombas, 2026-06-23 22:42:32 +0000
Cara™, 2026-06-23 21:15:37 +0000
Cabadath, 2026-06-23 20:49:57 +0000
Cara™, 2026-06-23 08:26:07 +0000
Cabadath, 2026-06-22 17:58:34 +0000
Cabadath, 2026-06-22 17:53:00 +0000
Јова, 2026-06-22 16:48:38 +0000
Che-Vu, 2026-06-22 09:41:53 +0000
Che-Vu, 2026-06-22 05:02:32 +0000
Meni se ne sviđa!