Prijava

Sa SMarkom sam pre neko veče vodio razgovor o tome šta bi bilo kada bi se pobili. Elem, on mi reče da je prebio Džimija koji je dosta krupniji, ali se ne računa zato što su bili pijani kao guzice. E sad , šta bi bilo kada bi se dvoje Vukajlijaša potukli, nije bitna veličina, nego tehnika tepanja , ja mislim da bih sa svojih 178 cm visine i 90 kg mogao da porazim pola moderatora...Nego da ne bude "Šta bi bilo kad bi bilo", šta vi mislite ko bi pobedio između tuče dvoje Vukajlijaša ?

Кад је Смарко рекао да је ПРЕБИО Џимија? :)
Само је рекао да га је разбио као пичку распалу металичарску, ништа више :Р

Само је рекао да га је разбио као пичку распалу металичарску, ништа више

Što jes' jes' :)

Ja sam najjaci. Zato sto sam nindza.

Ja sa svojih 1.94 m i 120 kg mogu sve da vas podavim.

ja sa svojih 176 cm i 124 kg mogu samo da sednem na nekog i gotov je....

Eee , ima malo i tehnike :)

Ja imam tri metra i skoro pola tone. Mogu domalim prstom na levoj nozi da vam lupam čvrge.

JA SAM KRAJISNIK ZAR IMA BOLJI ''PEDIGRE'' ZA TEPANJE?

Е сад озбиљно, мислим да од медатора не бих могао да утепам Корлеа и Курда :)

ЕДИТ: Ни лули :)

Ja sa svojih 150cm visine i 40kg težine mogu samo da sedim i da navijam, poneki put da uskočim kao sudija. :)

Ја тренирам неколико тепачких дисциплина, тако да би једино фер било да ми изађе на црту једнако утрениран фајтер :)

Otrov se čuva u malim bocama :)

Шоми, ето ти га Реме :)

Ја имам 188 цм и 88 кила и мишиће. Бринг ит он бичз.

E Skočimiš bi mogao da učestvuje, on je isto obučeni tepač + ima 120 kila lolo

Posedujem malu snagu, ali zavidnu brzinu i sposobnost onesposobljavanja protivnika turbo folk pesmama iz svog mobitela nakon čega postaje bespomoćan i do 10 minuta.

Mora da su tebe opasno kidali u školi...

'Ладно се нисам тукао од средње, а и тад је једва нека тучица била, два три ударца и готово. Јадиии.

cmarko picko dodji na trosarinu