Tyрнир чланова вукајлије у Слагалици на фејзбуку.

  1. http://www.facebook.com/profile.php?id=100003652346191&ref=tn_tnmn eve, izvinjuvam se zbog imena al morao sam tako jer mi nisu dozvolili nik sa vuke..

  2. do kad su jebane prijave, ajd zatvarajte to pa da krecemo

  3. па пошаљи ми профил џанки

  4. ЈОШ ЈЕДНОМ ПОДСЕЋАМ ВЕРИФИКУЈТЕ НАЛОГ НА ФЕЈСУ ДА НЕ БИ БИЛО ПРОБЛЕМА И ТАКО ТО

  5. fejk neki a, sacu za minut

  6. па да, да би имо много више партија да играш

  7. додо сам те. Е овако саћу да отворим нову тему са системом такмичења и поделом. Значи врх ће да буде лоло

  8. Koliko si se ti zagrejao za ovo takmičenje, svaka ti čast. lololo

  9. нисам се загрејо, него касам већ почео да организујем, то мора да буде на нивоу. Као и све код мене лоло. Осим факса :(

  10. Ајде неко од модова лок, јер нас има тачно... Нека остали шаљу Фејзу на певете профиле, да едитује први пост, и видите да одрадите то до вечерас, бемумиша!

  11. ПРИЈАВЕ ЗАВРШЕНЕ; НЕК ЛОКУЈУ ТЕМУ!

  12. Дуче и Анархисте, хвала на подршци и похвалама ал обрисан вам је пост јер је требало да буде закључано пре вас лоло

    Но враћамо се овде.

    ОБАВЕШТЕЊЕ: ОНИ КОЈИ НИСУ ЈОШ ПОСЛАЛИ СВОЈ ЛИНК ФЕЈЗБУКА И ОНИ КОЈИ ЖЕЛЕ ДА ОДУСТАНУ НЕК ТО ШТО ПРЕ ОДРАДЕ ЈЕР ТУРНИР ПОЧИЊЕ СУТРА НАЈКАСНИЈЕ.

    ОВДЕ можете видети правила и распоред, ако неком нешто није јасно нек пита овде на теми.

    Нека игре почну! ДОБРО ВЕЧЕ!

  13. фејзе дај постави парове свих кола, да се зна ко с ким игра...и поглеај пвт

  14. Brate, sami određujete ko sa kim igra. Samo mu šaljite printskrinove rezultata.

  15. аха а договор преко пвт-а ил

  16. Dogovor kako vi oćete, samo donesite dokaz o rezultatu.

  17. Dogovor kako vi oćete, samo donesite dokaz o rezultatu.

    Ko se to nama vratiJo na sajt ? :D

  18. Ko se to nama vratiJo na sajt ? :D

    Ko? lolo

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.