Tyрнир чланова вукајлије у Слагалици на фејзбуку.

  1. Da li se uzima u obzir padez u slagalici, posto na TV-u to rade, koliko se secam?

  2. Замолијо бих људе који су у групама Б и Г да се малко данас потруде да одиграју по који меч. Ред би бијо

  3. Ochaj tema. 5 minusa na definicije kreatoru.

    EDIT
    Ipak 5 plusova. Dominacija u korist evrointegracije, jer ste skloni zabludama.

  4. Замолијо бих људе који су у групама Б и Г да се малко данас потруде да одиграју по који меч. Ред би бијо

    Да га јебеш, ја са перовићем заказао, он се није појавио, трошаринац се не јавља, а са мајом пи договорено за вечерас, путује негде.

  5. GM

    Da li se uzima u obzir padez u slagalici, posto na TV-u to rade, koliko se secam?

    Наравно да се узима у обзир. Ако је именица мора бити у неком падежу. :) Настрану шалу, на ТВ се узима само номинатив, инфинитив итд. Док на ФБ може све. Можеш да узмеш речи као: узела, војводу...

    А видех јуче један бисер. Реч компјутера је била ДЕТЕРДЖЕНТ, иако није било слова Џ. :)

  6. Замолијо бих људе који су у групама Б и Г да се малко данас потруде да одиграју по који меч. Ред би бијо

    I padež i glagolski oblik u bilo kom licu može :)

  7. Ja sam u slagalici sklopio rec "picka" i prihvatilo mi. Takodje znam da je jednom liku prihvatilo "karati" tako da i psovke prihvata.

  8. Karati nije psovka.

  9. U pravu si. To moze da znaci i grditi.

  10. Evo mene iz grupe G, ulecem na slagalicu za minut. Ko je u mojoj grupi nek me iscima!

  11. А је л' пробао неко хоће ли да прихвати "першун"?

  12. А је л' пробао неко хоће ли да прихвати "першун"?

    АХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХА

  13. Ae зовите ме ако буде следећи турнир.

  14. sta je sa B grupom? :)

  15. Nabijem ja ovu slagalicu na vr' kurca. Toliko.

    Zovite kad budete opet pravili, mozda budem imao srece pa prodjem grupu smrdljivu.

  16. sta je sa B grupom? :)

    Перовић договорио па није дошао, а трошаринца нема нигде.

  17. Ako je neko od dežurnih paora kojima sam dužan partiju tu, neka se javi.

  18. оћел ко да се меримо?

  19. Настрану шалу, на ТВ се узима само номинатив, инфинитив итд. Док на ФБ може све. Можеш да узмеш речи као: узела, војводу...

    Па да, на то сам мислио. Видим јуче да прихвата и ако није у номинативу, а знам да на Слагалици не мере тако.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.