Vukajlija Ol Star fudbal

  1. no nego ja tebe dovodim lolollo

  2. Ja ću možda da se pojavim u vidu publike. I dovodim još neke navijače lolo

    no nego ja tebe dovodim lolollo

    Naravno i navijači su dobrodošli. Samo pratite temu jer može se desiti da nas kiša sjebe, pa odložimo za sledeću nedelju.
    A Tračice bani, naravno, taman bi i ja Elu poveo, pa da ima i žensko društvo :)

  3. Doneće je na nosilima ololo

  4. Ma biće mamurna od petka lolo

  5. ne ogovaraj me -.-

  6. Biće većina ljudi mamurna od petka. Posebno očekujem od Buksne da bude mamuran lololo

  7. Raskantaćemo vas!

  8. Nemoj da ja dojem tamo

  9. Mi huligani već pravimo transparente..

  10. Znači fudbal se igra sutra, osim ako baš govna ne počnu da padaju sutra pre podne.
    12:00 Stonhendž. Ostaje!!!

  11. Ljudi da ponovim, biće najverovatnije OK vreme i ostaje sutra u 12:00 kod Stonhendža. Čuo sam se sa Agilnim i dolazimo. Jedino ako baš budu govna sa neba padala ne dolazimo, ali neće. Biće OK vreme. Vidimo se tamo.

  12. Kure jebote pas proveri pvt jurim te po celom sajtu :)

  13. Kure jebote pas proveri pvt jurim te po celom sajtu :)

    Ma hteo sam ranije da uđem da odgovorim, ali igrao sam onaj Vampires The Masscarade - Bloodlines, pa sam se zablesavio.
    Sutra fudbalica i bleja :)

  14. Vampires The Masscarade - Bloodlines, pa sam se zablesavio.

    Mojne samo da se povampiriš večeras, pa ne spavaš celu noć. Inače, posle Morrowinda možda i najbolja igra, koju sam igrao. Ali ipak, fudbalica iznad svega.

  15. Molim u 10.00 da svi stisnete palčeve u znak podrške meni na ispitu iz Revizije. Hvala lepo, blago vama...

  16. Momci samo da vam poželim lepo vreme, puno golova i još više buksni lolo

    EDIT : srećno Bruce!