Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Molim u 10.00 da svi stisnete palčeve u znak podrške meni na ispitu iz Revizije. Hvala lepo, blago vama...

    k,ucam stkisn uih palčevba

  2. hvala braćo, dabogda vam vreme bilo idealno za fudbal :)

  3. Јебем вас у уста, колко бих волео да дођем сутра, чисто да вас упознам, контам да ће бити лудница :)

    Срећно Брус !

  4. e da ga jebem, silazim sutra sa zeleznicke tek u 15 do 3...

  5. Mojne samo da se povampiriš večeras, pa ne spavaš celu noć. Inače, posle Morrowinda možda i najbolja igra, koju sam igrao. Ali ipak, fudbalica iznad svega.

    Odlična je igra. Vrh ideja. Baš uživam da je igram.

    Bruce držimo palčeve ne brini :)

    Јебем вас у уста, колко бих волео да дођем сутра, чисто да вас упознам, контам да ће бити лудница :)

    Nadam se da će to celo ovo proleće i leto da traje, pa će biti prilike da baneš...samo vreme da nas sutra posluša :)

    e da ga jebem, silazim sutra sa zeleznicke tek u 15 do 3...

    Nema veze, opet ćemo sledeće subote .)

  6. Momci samo da vam poželim lepo vreme, puno golova i još više buksni lolo

    'el svraćaš Elek?

  7. Ne verujem. Ali biće vremena.

  8. Ne verujem. Ali biće vremena.

    Naravno da će biti vremena. Najzad ide leto, ubi ono sranje od kijameta :)

  9. Pitaću ženu da me jednom pusti da dođem kod vas. Ne umem da igram fudbal, ali roštilj spremam ko konj.

  10. Pitaću ženu da me jednom pusti da dođem kod vas. Ne umem da igram fudbal, ali roštilj spremam ko konj.

    Ma pustiće te jednom sigurno :)))
    Niko od nas ne zna da igra fudbal, a ja slabo i roštilj spremam, al' zato jedem k'o konj lolololo
    Dobrodošao si svakako....

  11. Могао би стварно неки роштиљ да се организује сад кад се пролепша време :) таман бих се и ја организовао са неким Вукајлијшима из Ниша па да наврнемо :)

    Добар провод сутра, па ако буде неких слика, окачите овде :)

  12. Važi, samo se najavite i nalazimo se čim se prolepša.
    Slikaće se nešto, mada ne znam baš koliko će ljudi da bane, ipak je vreme polu-krš...mada ja znam da dolazim sigurno lololo

  13. ja ne mogu dok ne prođu ispiti, ali dugo je leto...

  14. ja ne mogu dok ne prođu ispiti, ali dugo je leto...

    Pazi, može se desiti i mi u tvom pravcu da natrčimo....ima već nekih indicija, Agi je za, Penzioner je za, Ela je za, ja sam za....možemo neki izlet kod tebe tokom leta da napravimo, a naravno k'o što rekoh ovde si više nego dobrodoš'o :)))

  15. Raspoloženje postoji i sa ove strane - frka oko zime je prošla, performans sam vam spremio, biće kao večera za 5, samo javite par dana ranije da spremim ćevap meso...

  16. performans sam vam spremio, biće kao večera za 5, samo javite par dana ranije da spremim ćevap meso...

    Hehehe a baš rekoh Eli, ako bude spremio neki performans ja učestvujem sigurno :)))
    Javićemo na vreme, samo da se još malo prolepša i da se svi uskladimo. Pravo da ti kažem unapred se radujem.

  17. Pa pazi realno, učestvujete ti, Ella, Penzioner i Agi uz mene - vezano je za Vuku, a ostalo je iznenađenje :)

  18. Pa pazi realno, učestvujete ti, Ella, Penzioner i Agi uz mene - vezano je za Vuku, a ostalo je iznenađenje :)

    Opaaaa
    Jedva čekam. Osećam da je nešto gotivno. Evo i Ela se javlja da svakako učesvuje.

  19. nemojte se plašiti, nema ni golotinje ni povređivanja, ja takva sranja ne koristim u performansu :)

  20. nemojte se plašiti, nema ni golotinje ni povređivanja, ja takva sranja ne koristim u performansu :)

    Pa pazi skinuću se u svrhe performansa ali ako su ispunjeni estetski uslovi i ako je sa ukusom lolololo

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.