Vukajlija Ol Star fudbal

  1. У шес, осим ако не желимо сви да спржимо мождане ганглије

    Pa dobro, može u šes' možda je i bolje tako.....sledeće nedelje dolazimo u ful sastavu pa ćemo vas ODVALITI!!!!11!"!!!!

  2. Ja kažem da pomjerimo ranije ako će bit' roštilja. Dok mi bacimo fudbala, eto ti ga 8, smračiće se. Jedino da uporedo uz fudbal roštiljamo, mada nema ništa od fudbala onda, svi ima na meso da suknemo.

  3. ponijeću neke droZe.

    veliš?

  4. Ja ću da dam otkaz, jebeš mi sve.

  5. Jedino da uporedo uz fudbal roštiljamo, mada nema ništa od fudbala onda, svi ima na meso da suknemo.

    Pa ako nas se skupi dovoljno, da ima više od tri ekipe, može uvek jedna koja ne igra da roštilja, pa kad odigramo sve, jedemo.

  6. Tračice, skanka sam mog'o nabavit', ali da ga vi motate, jacam neiskusan u tome. :)

  7. jedva čekam lopta d odleti u hranu :3

  8. pa kad odigramo sve, jedemo

    Ohladiće se dok završimo, a i nisam nešto siguran da će ovi da nas čekaju. :D

  9. Ma igramo i pečemo u isto vreme i taman ne merimo vreme nego kad je roštilj gotov, gotova i tekma....igra se do roštilja lololo

  10. Može i tako. Samo, kurac sam ja igr'o onda. :D

  11. Ajde odma' da se izdogovaramo koliko mesa se uzima i koje vrste i, naravno, koliko para se daje... Da se ne razvlači to cijele nedelje i na kraju ništa od toga...

  12. Po 500 kinti je sasvim dosta, čini mi se...

  13. Realno. Uzet' ćevape i kobasice, i masu piva.

  14. računaš na 600 grama mesa po osobi - ako kupuješ kod Matijevića to ti je 300 dinkića za klopu i 200 za svastiku piva :)

  15. 600 grama, koliko je to u ćevapima? :D

  16. Poješće je Gusti i Bebop, ne dovodi je.

    Ninka, pazi se. Ako zafali mesa za roštilj, znaću gde da ga potražim.
    Sledeći put cela ekipa na okupu. I ono, ODVALIĆEMO VAS!!

  17. Ima neki Stojkovićev, sigurno je ostao lololo

    Neka, neka, ja cu bez icega :D
    Svoje prezime cu 'istetoviram' :D
    Nego, bolje jedite posle fuce.
    Ako jedete pre, kako ce te koj kurac da igrate?
    Ima da zalegate prdite i podrigujete uz vopsa.

  18. Nego, bolje jedite posle fuce.
    Ako jedete pre, kako ce te koj kurac da igrate?
    Ima da zalegate prdite i podrigujete uz vopsa.

    O tome vam ja pričam. A Gusti, samo ti davaj golove, lako ćemo mi da se dogovorimo. :D Kako mi ovaj Saletov post izgleda kao pjesma strofa neke pjesme.

  19. JA KAD BACAM RIME
    PICKE MI NUDE VIME!

  20. A Gusti, samo ti davaj golove

    Pa samo to i znam. Da ne otkrivam previše moju golmansku karijeru, bolje vako :)

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.