Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Poješće je Gusti i Bebop, ne dovodi je.

  2. neka, idem s njom 'de su ljuljaške i slično :3
    eto! ako deki dovede dete, obećavam da dolazim ^.^

  3. Samo da javim da sam danas bolje, tako da bi trebalo da dođem u nedelju :) A vidim da su devojke bile na visini zadatka, Ninka se ne žali, tako da je sve kul :))

  4. A vidim da su devojke bile na visini zadatka

    ako me razumeš..lolol

  5. Ninka se ne žali

    Spomenut sam u komentaru opaaaaaaaa! Šta će ovo bit'...

  6. Haha, Tračice! :D
    Što šta će biti? Ja sam skontala da je tebi bitno i da ima ženskog sveta na tom fudbalu, tako da... :)

  7. Meni je samo bitno da postižem golove, zaustavljam napade i, naravno, mir u svijetu.

  8. Ћао свима
    Поздрав Бебопе, е ћаооооооо еееее, шта радиш? Ево ћао, тако..........

  9. Ćao, Bebope! :)
    Ninka, da te nisam upoznala, pa da ti poverujem, ovako... :)

  10. Šta, ne vjeruješ u moje časne namjere i kosmopolitsko razmišljanje? :)

    Đes' Bebope, izgorio.

  11. E, ajd' u nedelju organizujte nešto od 6 ujutru jer ću provesti noć tamo. Idem da se zapijem. Lolo, pa da se ne cimam. :D

  12. Дај Декију плус пошто је човек дошао, додуше у једанаест јер није видео да смо одложили, али и то се бодује.

    Dat plus, svakako zaslužen.
    Smor je što Deki putuje na teren i neće biti tu par meseci. Faliće.

    Џони, чујеш ти ово? хДД

    Ima neki Stojkovićev, sigurno je ostao lololo

    http://vukajlija.com/recnik/autori/6384/definicije?order=time Ово је Кристина. Или је тамо именуј као Кристину, а линк до Пировог налога, како год. :) Али боље да линкујеш њен прави налог.

    Saću to da obavim odmah. Biće Kristina.

    ahahahahah džonika, linkuj bre kristinu mojne pira, to što vozAm njegov profil ne znači da mu uzimam identitet :DD

    Evo....nema me sat vremena i vi odmah pet strana ispišete lololo

    EDITA: Obavljeno...i Dekiju +čina i Kristina ubačena kao ona, a ne Piro :)

  13. Uf što mi krivo što nisam bio....e, a jel od sada cepamo u 6 popodne uvek?

  14. Dobro, Ninka, izvini što nisam prepoznala tvoju kosmopolitsku prirodu :)
    Reme, otkad ti obilaziš splavove? :)

  15. У шес, осим ако не желимо сви да спржимо мождане ганглије

  16. Dobro, Ninka, izvini što nisam prepoznala tvoju kosmopolitsku prirodu :)
    Reme, otkad ti obilaziš splavove? :)

    Јок сплавове, ливаде. Носимо алкохол тамо и пијемо напољу. Рођендан ортаку. :)

  17. Reme, otkad ti obilaziš splavove? :)

    Reme....pa Reme ima ćošak po njemu na "Lukasu"....kada god su vesele devedesete makar pet pesama za njega puštaju lololo

  18. Poješće je Gusti i Bebop, ne dovodi je.

    Ček da razmislim :) lolololo
    Ako uhvatim vremena doćićemo, ali teško, iskreno. Jbg. Svakako ću se najaviti...
    Kristina, hoćeš i ti jedno? trolololo

  19. Ubaci i mene Reme, ponijeću neke droZe. :D A jeben je termin u 6 ako ćemo i da roštiljamo, moraćemo da pomjerimo, bar na 4-5.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.