Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Nema me na roštilju... pih!

  2. Надам се да ће бити бољи одзив ове недеље. х)

  3. Ја ћу вероватно доћи, али ме нико неће приметити. Забод у хладу, буксна, пиво, и послаћу малог да забоде који комад меса.

  4. Понеси једну грабуљу, кад кренемо да падамо по терену да нас изграбуљаш без ометања игре.

  5. Ljudi, bez mene ovaj vikend. Imam zajeban ispit za 11 dana, moram da ga spremam, tako da ću da ispalim ovaj, a najvjerovatnije i idući vikend.

  6. Изгооовоории, изгооовори.... лоолололо

  7. Nabijem te, doš'o sam zadnja 2, ne mogu ovaj, jedino ako naučim predviđeno do nedelje, mada je to manje vjerovatno.

  8. Ninka jebeš ispite...sunce, fudbal, roštilj, bleja......

  9. Стварно Нинка, мојне си нелорд дођи на фудбал, бем ти лепињу..

  10. Vidjeću, ako danas i sutra stisnem i naučim da pokrijem nedelju, dolazim. Sutra uveče ću da javim.

  11. Što ga kvarite decxko? Ninka, bolje manje bleji na Vuki, pa ćeš imati vremena i za ispit i za fucu. Kada se uči neophodno je i malo fizičke aktivnosti, a bleja uz komp i nije baš tako neizostavna...

  12. Nauči Ninka...nemoj da se alkoholišeš večeras i sutra i voala....eto fuce .)

  13. A jebemumater, jes' to. Ništa, nego učit' k'o konj ova 2 dana.

  14. Ništa, nego učit' k'o konj ova 2 dana.

    Taj rad + narednih nedelju dana...

  15. Znam jebiga, sad sam dao 3 komada u junu, treba mi još ovaj za uslov, ali ne mogu, popela mi se knjiga na vrh glave. Zato i ne mogu da se nakanim. :)

  16. Najuspešniji ispitni rok tokom mog studiranja, jun 1994.
    Nijedna propuštena tekma sa SP u fudbalu+ 5 položenih ispita (dat uslov, se podrazumeva).
    A nije da sam bio u "kućnom pritvoru", ako me razumeš...

  17. Svaka čast. Ja sam i dobar bio dok nije počelo EP, sad malo na Vuku, taman učim sat vremena, počne tekma, odgledam tekmu, učim pola sata, počne druga tekma, ne mogu nikako da se ukombinujem. A mrsko mi u čitaonicu.

  18. A prepodne si ovde umesto da sada učiš!!!!
    Do 18h bi mogao da "odradiš" sve planirano za taj dan.

  19. Jes' jebem ti. Idem.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.